Silnik wycieraczek- zbieżność

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pytanie kolejne, szyba była to teraz silnik wycieraczek.
Czy silnik od dużego F i poldoneza pasuje do łady 05? Czy jakieś inne silniki pasują? Czy może da radę naprawić przepalony stary?
Zakładając na szybę karton włączyłem wycieraczkę aby ta przytrzymywała go od przodu (dodatkowo go okleiłem). Jednak ta się zablokowała i myślałem, że będzie cacy jak wyłączę je po prostu. Zapomniałem, że w ładzie one się samoczynnie cofają pomimo wyłączenia silnika. Podejrzewam przepalony silnik bo teraz ani drgnął. Jakieś propozycje? Pozdrawiam!
  
 

a bezpiecznik sprawdzałeś ?
silnik pali spalenizną ?
nie sądzę aby tak łatwo się spalił.
  
 
Silnik raczej się nie spalił, Przy jego obudowie jest wysoko prądowy bezpiecznik. Po wyłączeniu i ostygnięciu powinien sam się załączyć, ale może tego nie zrobił.
  
 
Silniczek wymieniłem dziś Razem z przednią szybą. Odkręciłem tą kopułkę na 2 śruby i wewnątrz był węgiel i popiół (popiół i diament...) Drut cały czarny, plastikowa płytka z węgielkami na sprężynach stopiona i to grubo Ciekawe, że samochód nie eksplodował. Przełożyłem kompletną kopułkę ze szczotką od 125p i pasuje jak ulał Pytanie jedno jeszcze mam do was drodzy ładziarze- czy macie schemat jak poprawnie zainstalować śruby (rzut, widok, cokolwiek) jak to wygląda z góry, końcówki plast. na wypustkach do ramion wycieraczek? Wykręcając wykręciłem, lecz z roztargnienia zapomniałem zapamiętać pod jakim kątem powinny wystawać. Nie chcę tego źle zrobić a z nerwów już ładzinę dziś przytarłem :<<

[ wiadomość edytowana przez: johny_hash dnia 2013-03-01 21:00:46 ]
  
 
Nie wazne już załatwione. Teraz tylko + z - zamienić bo kręci się w odwrotną stronę