Elektryczne lusterka w MK7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kupiłem Escorta MK7 ale ma ręcznie ustawiane lusterka.
W poprzednim escorcie MK5 miałem lusterka regulowane elektrycznie. Czy jest możliwość przełożenia ich do MK7 bez problemowo. Jak to zrobić?
  
 
Sprawdź czy masz w drzwiach instalację od elektrycznych lusterek. Jeżeli nie - albo kup gdzieś taką instalację, albo można próbować zrobić ją samemu. Jeżeli jest aż do skrzynki bezpieczników, to wystarczy tylko podłączyć lusterka, założyć przełącznik od sterowania i powinno śmigać.
  
 
bardzo czesto jest tak ze instalacja jest ale tylko do złączek w drzwiach, a w samych drzwiach juz nie ma.
  
 
No to z dwojga złego lepiej żeby nie było w drzwiach, niż w desce. Przełożenie instalki w drzwiach to kwestia max godziny. Ale jeżeli masz elektryczne szyby to chyba jest tam też odgałęzienie na lusterka? W każdym razie przed sprawdzeniem jak stoisz z instalacją to niewiele możemy pomóc.
  
 
Dzięki za informacje
Sprawdzę i napiszę jak mi poszło.
  
 
bedzie szybciej jak sprzawdzisz skrzynkę bezpieczników czy ma miejsce na bezpiecznik ewentualnie piny gdzie wpina sie wiazke od szyb/lusterek
  
 
Ja miałem w skrzynce, a wiązki nie miałem. Zdjęcie mieszka drążka skrzyni biegów i pogrzebanie przy wykładzinie w stronę bagażnika powinno dać Ci odpowiedź.
  
 
U mnie w skrzynce były piny na wiązkę i miejsce na bezpiecznik, a wiązki w tunelu nie było. Widać nie ma regóły, trzeba sprawdzić organoleprycznie.