[MKV]Gdzie podłaczyć wtyczki z przedniej podgrzewanej szyby?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam jak w temacie.

Założylem sobie przednia grzana szybe, udalo mi sie zalatwic oryginalne wiazki tylko nie wiem gdzie je wpiac.

od wiazki szyby do srodka auta dochodzi biała wtyczka z trzema kablami - w ktora wtyczke "matke" i w ktore miejsce sie ja wpina? moze ma ktos schemat?

i w ktore miejsce wpina sie wtyczke idaca od przelacznika?

W ile przekaznikow jest wyposazona instalacja w mk5? u mnie jest jeden szary za akumulatorem. czy powinien gdzies byc jeszcze jeden?

Z góry dziekuje za pomoc.

[ wiadomość edytowana przez: shadk-k dnia 2011-01-03 01:11:26 ]

[ wiadomość edytowana przez: thomas77 dnia 2011-01-03 06:36:57 ]
[ powód edycji: poprawa tytułu(cyfry rzymskie) ]
  
 
Powinien być jeszcze jeden przekaźnik w skrzynce bezp.
  
 
Nic nie rozumiem z tego schematu..

więc dalej potrzebuje sie dowiedziec gdzie wpiać te wtyczki..



no to jedna rzecz sie juz wyjasnila, teraz tylko pytanie jaki to nr przekaznika?
  
 
Schemat nie może być prostszy. Mam jeszcze bardziej pokierane, ale nawet ja mam kłopoty...
Schemat nie pokazuje wiązek, więc musisz lecieć pokablach-poszczególnych nitkach. Trochę trudno mi wyczaić, o których wtyczkach mówisz, pokaż proszę na zdjęciach.
Przekaźnik w skrzynkę masz taki (szary z literą R):

  
 
http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=253660&c=296&f=20
zresztą wątków o tym jest sporo. szukałeś?
  
 
Ok, to z przekażnikiem wszystko jasne - na szczeście mam gdzies taki w piwnicy

Szukalem i to nie tylko na tym forum, nic konkretnego jednak nie znalazlem dlatego zalozylem nowy temat.
  
 
Wg mnie łątwiej i szybciej byłoby w jakimś starym temacie. Później szukać trudniej w setkach wątków...
A schematy były, więc słabo szukałeś.
Zapodaj zdjęcia wtyczek. Możliwe, że np sa do sprysków grzanych, albo cóś...
  
 
wtyczki na pewno nie sa od sprysków ponieważ miejsce na wtyczke spryskiwaczy było już pod maską i zostały one podpięte.

wtyczki które zostały do podpięcia są od szyby.

Konkretnie jedna biała wtyczka z trzema kablami idaca z wiazki spod maski od szyby i nalezy ja wpiac w skrzynke oraz druga wtyczka od przelacznika która rowniez nalezy wpiac w skrzynke.
  
 
juz mam to mniej wiecej ogarnięte pozostaje tylko pytanie gdzie wpiać dwa luzne kable idace od wlacznika (brązowy i czarny z niebieskim) z ktorych jeden rozdziela sie na 3 (czarny z niebieskim)?







[ wiadomość edytowana przez: shadk-k dnia 2011-01-04 14:46:13 ]