Chyba jednak będzie 112 3D !!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Patrzcie jakie zdjecia znalazłem







miejmy nadzieję że nie skończy sie na fazie "TECT" bo moim zdaniem wygląda najlepiej z całej rodziny 11x
  
 
Fajna. Tylko Konri czy znalazłeœ na ten temat jakiœ tekst o tym, żeby móc wstawić na stronkę jakieœ ciekawe info o 2112 3d, czy też tylko zdjęcia? Gdzie w ogóle to znalazłeœ?
A swojš drogš nawet jeżeli jest to ciekawy model, to nie wiem czy warto wprowadzać do seryjki. To będzie kolejny jakby wydatek dla fabryki. Fakt, że nie aż taki duży, bo to tylko drobna przeróbka i model na podstawie już istniejšcych, ale jednak jakaœ tam kasa na to będzie musiała pójœć. Wydaje mi się, że lepiej byłoby kombinować kasę na szybszš produkcję modeli które sš w fazie prototypu (wszystkie trzy caliny, 2151, 3116 która obecnie została pokazana tylko jako plastikowy model bez wnętrza i silnika). No ale może się mylę? Generalnie jednak nie jestem zwolennikiem ogólnie trzydrzwiówek i myœlę, że 2112 3d to strata kasy. Bo przecież modele prototypowe zdecydowanie przegrywajš z zachodem a nawet z Koreš. Patrzcie Calina combi: dla mnie to taka mała Nubira combi (bardzo podobne wyglšdem z wyjštkiem przodu - z tym, że oczywiœcie calina jest znacznie mniejsza od Nubirki). Nubirka już od kilku lat jest w produkcji, a calinka dopiero w prototypie. Tak samo z sedanem: podobny do Astry II, który jest w produkcji też już kilka lat, a Calina dopiero w prototypie.

A - i ten przykład znowu œwiadczy pewnym bałaganie i braku kontroli w AvtoWAZ-ie. W przypadku 'Samary' model 3d i 5d miały inne nazwy cyfrowe (3d - 2108; 5d - 2109). A w przypadku grupy '110' modele 3d i 5d będš miały ten sam symbol cyfrowy (2112) z zaznaczeniem iloœci drzwi. To dlatego, że po grupie '110' powstały kolejne modele i chyba nie mieli już tego gdzie upchnšć.
  
 
Myśle że wprowadzenie do produkcji modelu 3d nie jest już dla fabryki dużym wydatkiem ponieważ zapewne odbywałoby się na tej samej taśmie montażowej co 110,111,112 :)
Pozatym ona jest naprawdę zgrabna i myślę że całkiem nieźle mogłaby się sprzedawać jeśli cena została by na podobnym poziomie co teraz. Wystarczą ładne alufelgi i to autko zyskało prawdziwie rasowy wygląd moim zdaniem
  
 
Super, bardziej mi się podoba od pięciodrzwiowej. Przy dobrej cenie może mieć powodzenie.
  
 
Do Kondrada:
czy pamiętasz może, skąd dowiedziałeś się o tej 2112 3d? Masz gdzieś adres tej strony, na podstawie której przekazałeś nam informacje na forum w tym poście?
Chodzi o to, że w prezentacji modeli 2112 3d też będzie ujęta. Ja po prostu zapamiętałem ten wątek i tera stwierdziłem, że możnaby skorzystać z tych samych źródeł co Ty, żeby nie szukać po całym necie. Więc jakbyś mógł to podaj mi ten adres. Z góry dzięki: Miły
  
 
Miły oto linki do obrazków które załączył Konrad:
http://digilander.libero.it/cuoccimix/ada110coup3p-3.jpg
http://digilander.libero.it/cuoccimix/ada110coup3p-2-jpg.jpg
http://digilander.libero.it/cuoccimix/lada110coup3p.jpg
Poprubuj z tymi linkami coś pokombinować,może od strony głównej zacząć przeglądać
pzdr Grzesiek
p.s. moja rada,jak chcesz zobaczyć adres strony na której są zamieszczone fotki,poprostu kliknij przycisk"cytat"tam są wyświetlane adresy http zdjęć
  
 
Eee... to nic nowego. Mało tego powiem tylko tyle: my z Konri'm chodzimy po tych samych stronach. Znam tą stronę, mało tego, jakaś część fotek na prezentacji pochodzi właśnie stamtąd. Mało tego, Konri zatytułował wątek tak jakby AvtoVAZ chciał i przede wszystkim miał możliwość wprowadzenia do seryjki właśnie 2112 3d. I tu trzeba wziąć poprawkę na to, że fakt zamieszczenia zdjęć tego przecież prototypowego modelu o niczym jeszcze nie świadczy. Bo żadne oficjalne źródła tego nie potwierdzają, najwyraźniej tą stronę najwyraźniej stworzył taki sympatyk jak ja i obok produkowanych modeli, zamieścił również prototypy. I jeżeli tylko z powodu zamieszczenia zdjęć prototypu będziemy mówić, że chyba jednak będzie w seryjce, to równie dobrze możemy powiedzieć, że np. prototyp początku lat dziewięćdziesiątych - lada Bora chyba wejdzie do seryjki. A tak naprawdę na to się nie zanosi, bo: raz - upływ czasu; dwa - nie ma pieniędzy na samochody o normalnym wyglądzie, a co dopiero na jakieś "dziwadła". Z resztą nie trzeba szukać w tych "dziwadłach", bo są też normalne samochody, które są prototypem i to że pokazują je na jakiś nieoficjalnych stronach nie oznacza, że niedługo będą.
A ja po prostu myślałem, że Konri o tej 2112 3d dowiedział się z jakiegoś tekstu źródłowego i dlatego tak jakby przypomniałem o tym wątku.

Aha - sory szczególnie dla Kondrada i wszystkich których wkurzam, że tutaj się wymądrzam (z resztą na te tematy nie pierwszy raz) i w sumie zwracam uwagę na gupoty i szczegóły, a tym bardziej po takim czasie od stworzenia wątku. Ale ja raczej staram się precyzować różne wiadomości, tym bardziej kiedy coś wiem na dane tematy. Wiem, że czasami może być to denerwujące - trzeba zacząć panować nad sobą

Bierny fan łady.
Specjalne wyróżnionienie żółtą koszulką klubową LKP

[ wiadomość edytowana przez: mily_byd dnia 2003-05-03 22:54:07 ]
  
 
Całkiem ciekawy wygląd!! Chyba warto by było zacząć produkcje!!
  
 
ha i okazuje się ze auto to wejdzie do produkcji jako VAZ 112 Coupe ::




[ wiadomość edytowana przez: Konriii dnia 2003-08-28 10:29:28 ]
  
 
Cacy!Tylko mam dylemat-niebieska czy czerwona???
  
 
Oddam lewe jajko za taki wozek.
machniom????
 
 
Tylko jak mówiłem jakiś czas temu, to, że ten model był na tym digilander coś tam to nie musiało oznaczać że on weszedł do produkcji, bo tam jest bardzo dużo różnych prototypów. No chyba, że po prostu mówiąc "chyba jednak będzie" po prostu wyrażałeś to jako swoje własne przypuszczenia na ten temat. Jeżeli tak, to się sprawdziły.
Co do nazwy cyfrowej to ja słyszałem, że będzie ona 21123, czyli sposób numeracji na podobnej zasadzie co 21099 - piąta cyfra nie oznacza modyfikacji. No ale z tego co widzę w newsach w sieci po prostu 2112 Coupe też jak najbardziej się używa.
 
 
Cytat:
2003-08-28 11:33:22, Anonymous pisze:
Tylko jak mówiłem jakiś czas temu, to, że ten model był na tym digilander coś tam to nie musiało oznaczać że on weszedł do produkcji, bo tam jest bardzo dużo różnych prototypów. No chyba, że po prostu mówiąc "chyba jednak będzie" po prostu wyrażałeś to jako swoje własne przypuszczenia na ten temat. Jeżeli tak, to się sprawdziły.
Co do nazwy cyfrowej to ja słyszałem, że będzie ona 21123, czyli sposób numeracji na podobnej zasadzie co 21099 - piąta cyfra nie oznacza modyfikacji. No ale z tego co widzę w newsach w sieci po prostu 2112 Coupe też jak najbardziej się używa.




To byłem ja: Miły_Bydgoszcz
 
 
Mily, ty lepiej pusc gdzies na serwer twoj tajemniczy katalog modeli, taki jaki jest. jak sobie pozbierasz wszystko, do zrobisz upgrade
jasiu
  
 
Ciekawe czy sa upusty za przywiazanie do marki???

Ja wybieram z sentymentu czerowna. Felgi tez moga byc te co sa

Czy ktos moze podac numer konta?
  
 
No cóż !?
Bryczka jak ta lala,podejrzewam,że mocny silniczek pod maską i ta (jak dobrze dojrzałem) zaokrąglona deska rozdzielcza.....wszystko powala na kolana.Nic innego jak szukać sponsora
  
 
no nie no, jest prześliczna. powinni ją produkować odrazu jak pojawiła się seria 110. myślę że znalazła by o wiele więcej klientów. cudeńko
  
 
Drągu, w przypadku łady to raczej nie byłoby możliwe, chyba ze względów finansowych. Z resztą w każdej grupie modelowej zawsze tak było że nie od razu zrobili wszystkie typy tej grupy naraz. Zawsze najpierw stworzono jeden model danego typoszeregu, który posłużył w pewnym sensie jako bazowy dla reszty. Jakieś dwa lata potem dopiero dochodziła kolejna wersja nadwoziowa, po jakimś czasie kolejna itd. Tak więc np. w Samarze było to tak, że 2108 zaczeli w 1985 roku, 2109 doszła do niej w 1987, a 21099 dopiero w 1990. A potem już co do Samary 2, to 2115 w 2000 roku, podczas gdy 2113 i 2114 w 2002. Jeżeli chodzi o Zhiguli to np. 2101 była w 1970, podczas gdy na tej samej bazie 2102 - dwa lata później. To samo 2105 (1980) 2107 (1982) i 2104 (1984). Największe jaja były jednak z Niwą - pięciodrzwiowa 2131 była dopiero osiemnaście lat po 2121! A w przypadku Dziesiątki, ktorej ten temat dotyczy jest tak: 2110 - początek produkcji 1996 rok, 2111 - 1998, 2112 - 2000 i 21123 - 2003. No i zobaczcie - między pierwszym a ostatnim modelem aż siedem lat różnicy.
No może w ładzie jednym wyjątkiem ma być grupa Calina, w której wszystkkie wersje nadwoziowe mają wejść równocześnie - w 2004 roku.

Chociaż w ogóle się nie dziwcie takim przypadkom, bo ile jest takich sytuacji gdzie dwa modele z jednej bazy wchodzą do seryjnej w jakimś odstępie czasowym od siebie. Np. renault Thalia i Clio (dwa lata odstępu), vw Polo sedan ma być dopiero teraz dwa lata po pięciodrzwiówce itd.
  
 
Cześć.
Ta z obrazka bardzo przypomina mi toyotę corollę ( też czerwona 3D) która mnie mija prawie co rano.
  
 
i jeszcze fotka z przodu