[S][br] opony dębica d124

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sprawdzam czy moze jest ktoś zainteresowany takimi hardkorowymi oponami jak debica d124 w rozmiarze bodajże 175/70 (albo80) r13.

Opony oczywiście używane, bede ściągał z poldasa sztuk 4 z różnej maści felgami, bieżnik głeboki, podobno dobre na szuter

cena za 4 sztuki 100zł, no ale upierać sie nie będę



Uploaded with ImageShack.us

dokładniejsze foto po weekendzie, jak ktoś bedzie zainteresowany to moge przywieść koła na Śląsk albo do odbioru na Opolszczyźnie.
  
 
Jeżeli masz 165 to jestem chętny na zdrowe sztuki
  
 
Ja bym wziął o ile dużo mięsa

p.s. a opcja z felgami by była? (Jakie to są dokładnie felgi?)

[ wiadomość edytowana przez: Tybek dnia 2012-10-15 21:59:55 ]
  
 
wszystkie dokładne dane i foty opon/felg/bieżnika po weekendzie (a cena 100 to za kompletne koła z felgami). felgi to jak pamietam 3xokragłymi otworami centrowanie fiat (fi 5 i 1xpolonezowe otwory ala fasola (fi58,5).

  
 
To jestem chętny na komplet z felgami. Czekam na foto
  
 
ok to pora na konkrety
opony debica d124 165r13 bieżnik ok 6-7mm felgi 3 okragłe otwory z cyckami na dekle do remontu i jedna polonezowa w stanie idealnym


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

na dzień dobry niech sie okresli Mar bo pierwszy odpowiedział na posta, w następnej kolejności jest Tybek.

Koła do odbioru w Katowicach
  
 
Dokładnie tak. Mar- chciałbyś je z felgami ? Szczerze mówiąc to brakuje mi trzech felg do kanta z ostatnich lat produkcji, także wiesz.... A najlepiej by było gdybyś się nie zdecydował na całość
  
 
podaj nr tel do Ciebie , jeżeli są 165 (stary jestem i ślepy więc na fotkach nie widzę) to biorę.