Coś mi grzechoce :P [126]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
coś mi zdyrka jak odpale fure (rozruchol na linke) i puszcze cięgno to chwile mi coś rechota nie wiem co tak jakoś dziwnie...i podczas jazdy też czasami rechoce, słychać też jak mocno wbijam wsteczny to też troche zarechoce łańcuszek mam nowy blachyb wszystkie dokręcone sprawdzałem ta u dołu też... o co chodzi ???
  
 
Grzechoczą Ci drobniaki w kieszeni jak pomyślą o zmianie właściciela z tak błachego powodu!!
A tak poważnie to jest to wina rozrusznika!! Jeśli jest to dźwięk krótki metaliczny występujący podczas zmiany biegów (na postoju) lub podczas odpalania. Winną jest za słaba jest sprężynka odciągająca wirnik (zębatkę) od koła zamachowego. Polecam w wolnej chwili wyciągnąć rozrusznik i pokombinować z ową sprężynką.
Powodzenia.
P.S. Mi sie nie chce tego robić tak więc nie robię
  
 
no mi to już zdyrka ponad miesiąc hehehe aha i podczas jazdy czasem też zdyrknie nawet czasem często
  
 
Tak tak!! To jest to!!
  
 
ja mialem to samo rozrusznik na linke tez mi nie odbijalo na dlusza mete nie da sie tak jezdzic bo rozpier...sz rozrusznik ja wziolem i zalorzylem sprezynke od konca linki( na tym zapinaniu) do obejmy na tlumnik i jest super fajnie odbija polecam
  
 
Panowie mam podobnie, z tą różnica, że mam rozrusznik na elektromagnes. Jest jakiś sensowny i co najważniejsze >tani< sposób naprawy tego badziejstwa?

POZDRO!
  
 
Panowie mam podobnie, z tą różnica, że mam rozrusznik na elektromagnes. Jest jakiś sensowny i co najważniejsze >tani< sposób naprawy tego badziejstwa? Czyżby nikt nie wiedział? Nie wierze...

POZDRO raz jeszcze!!!
  
 
nom założyłem sprężynke i wszystko gra

THX for All za rady i pozdrawki