[s] koła Mattig + opony 175/50

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Do sprzedania mam koła:

- felgi Mattig 7J, w sezonie '12 były malowane (podkład epoksydowy + akryl), proste, nigdy nie kombinowane, kolor czarny pół mat
- opony to Fulda Carat Asurro, wszystkie opony DOT 1204, 2x 5,3mm, 2x 5,9mm. Od nowości użytkowane przez jedną osobę więc ich przeszłość jest mi znana. Mimo, że swoje lata mają to guma nie jest skamieniała i do toczenia się nadają. Do sportu zdecydowanie NIE.

I tak. W sierpniu 2012 były malowane. Opony naciągnięte, wyważone na 0 (wklejanymi odważnikami - swoją drogą nie ma ich dużo) następnie założone na VW Polo i po ~500km zdjęte. I tak leżą w ciepłym garażu aż do dziś. Sprzedaje bo potrzebuje pieniędzy. Koła są gotowe do montażu, wyważone itp.

Galeria zdjęć: https://picasaweb.google.com/103686428540245452952/Mattig?authkey=Gv1sRgCJ24wtyA3ITBTQ

Cena za komplet: 1000 pln
Dowóz powiedzmy w promieniu ~150km od Skierniewic po kosztach paliwa lub kurier UPS około 70zł.

Istnieje możliwość oddzielnej sprzedaży opon i felg. Mogę nawet sprzedać opony po 2 szt. W przypadku chęci zakupu inaczej niż w komplecie proszę pisać na PW. Polecam jednak zestaw bo jest gotowy do jazdy i można zaoszczędzić na wulkanizatorze
  
 
Sprzedam osobno. Ceny dla Furiatów:
-opony 350
-felgi 450
  
 
Opony sprzedane. Zostały felgi. Świeże foty:
GALERIA
cena do dogadania


[ wiadomość edytowana przez: Klakier- dnia 2013-03-05 17:49:57 ]