Nowy lakier na samochód - Jakie ceny?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, mam zamiar położyć nowy lakier na samochód. Jest to Opel Astra I. Chodzi mi o położenie lakieru na całym samochodzie i interesuje mnie ile coś takiego może kosztować? Ceny z okolic Warszawy interesują mnie najbardziej.
Pozdrawiam
  
 
Przedział cenowy 2000-4000 PLN za normalne malowanie.
  
 
Teraz to bliżej 5 tysiaków. Lakierowałem latem w Wawie i taka cena to standard. A radzę wybrać lepszy serwis (np. ten) niż oszczędzać na siłę, bo to się nie opłaca.
  
 
Teraz ceny za lakierowanie faktycznie są wyższe niż jakiś czas temu,za lakierowanie całości trzeba liczyć jakieś 5 tyś zł wzwyż.
  
 
Tak jak już tu pare osób pisało cena 5tys. to minimum.
  
 
Niższa cena za lakierowanie może być jednoznaczna z gorszą jakością wykonania, ja bym zwrócił uwagę na jakość zakładu przede wszystkim a cena to drugorzędna kwestia, oczywiście wszystko w rozsądnych granicach.
  
 
%ty s to normalna cena obecnie jeśli usługę wykonuje fachowiec to powinien się cenić, a jesli masz gdzieś duzo taniej to zapewne ktoś kto podszywa się po fachowca a tak naprawdę do zaoferowania ma jedynie niską cenę i usługe słabej jakości. Jeśli chcesz polakierować całe auto licz 5-6 tysięcy jako standard
  
 
To wszystko zależy od konkretnego zakładu,cennika oraz samego koloru na jaki się zdecydujemy. jedna istotna rzecz,to faktycznie zabieg lakierowania nie należy do tanich.