Czy Mikołaj w tym roku przyniesie mi prezent?

Ankieta: czy zasłużyłes w tym roku na prezent od Św. Mikołaja... ?
tak
nie
nie wiem
być może
nie jestem pewien
na pewno
rodzice ocenią

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no właśnie, kochani... święta idą, więc może mały rachunek sumienia... będzie prezent, czy ruzga?
  
 
Hehe ciekawa ankieta - zapraszam do zabawy - moze nowa Łada w prezencie
  
 
Tylko niepotrzebnie Góral dałeś tyle wariantów odpowiedzi, bo w sumie to one ze sobą się pokrywają, np. tak i na pewno, czy nie wiem i nie jestem pewien. Wystarczyłyby trzy: tak-nie-nie wiem, bo np. jeżeli "nie" to wiadomo, że raczej dlatego, że nie zasłużyłem.
A sama ankieta rzeczywiście ciekawa, no a łada pod choinkę byłaby super prezentem. Ja z kolei na święta dostanę kasę, którą sobie potem odłożę do oszczędności, bo zbieram właśnie na swój własny pojazd, ale oczywiście nie ładę tylko rower
  
 
ja pod choinke dostałem dwanaście zarąbistych aut mogłem (jeżdzić) ale palcem po kartkach kalendarza łatwo się jeżdzi papier kredowy
  
 
góral tobie ta ankieta niepotrzebna bo tobie mikołaj "już" przyniósł prezent ( chyba wiesz o co chodzi )

pozdry
  
 
Cytat:
2003-12-07 11:33:06, mily_byd pisze:
Tylko niepotrzebnie Góral dałeś tyle wariantów odpowiedzi, bo w sumie to one ze sobą się pokrywają, np. tak i na pewno, czy nie wiem i nie jestem pewien. Wystarczyłyby trzy: tak-nie-nie wiem, bo np. jeżeli "nie" to wiadomo, że raczej dlatego, że nie zasłużyłem.
A sama ankieta rzeczywiście ciekawa, no a łada pod choinkę byłaby super prezentem. Ja z kolei na święta dostanę kasę, którą sobie potem odłożę do oszczędności, bo zbieram właśnie na swój własny pojazd, ale oczywiście nie ładę tylko rower




Miły, jak ty wszystko na poważnie bieżesz... ankieta jest z jajem i już. Chciałem dać więcej możliwości, ale koncepcji mi zabrakło...
  
 
dla mnie najwiekszym prezentem bedzie przejezdzenie calej zimy bez zadnych awarii

-----------------
www.aviateam.pl
  
 
hehehe, cholera, same aniołki...
a co byście chcieli pod chujanką?
  
 
jako maniak rowerowy uwazam ze swieta to kolejna okazja zeby dostac jakies czesci do roweru

A najwiekszy prezent?Hm,zeby drogowcom ktos ukradł cały zapas soli do posypywania dróg.Bo jak tak dalej pojdzie to mi nawet szyby w aucie zardzewieja.Ostatnio juz jezdzili i sypali.
  
 
Ja chce - sladem Franca - zime bez awarii I nie tylko zime !
  
 
Cytat:
2003-12-07 11:57:33, Góral pisze:
Cytat:
2003-12-07 11:33:06, mily_byd pisze:
Tylko niepotrzebnie Góral dałeś tyle wariantów odpowiedzi, bo w sumie to one ze sobą się pokrywają, np. tak i na pewno, czy nie wiem i nie jestem pewien. Wystarczyłyby trzy: tak-nie-nie wiem, bo np. jeżeli "nie" to wiadomo, że raczej dlatego, że nie zasłużyłem.
A sama ankieta rzeczywiście ciekawa, no a łada pod choinkę byłaby super prezentem. Ja z kolei na święta dostanę kasę, którą sobie potem odłożę do oszczędności, bo zbieram właśnie na swój własny pojazd, ale oczywiście nie ładę tylko rower




Miły, jak ty wszystko na poważnie bieżesz... ankieta jest z jajem i już. Chciałem dać więcej możliwości, ale koncepcji mi zabrakło...


A to sorki, nie zrozumiałem koncepcji tej ankiety. A widzieliście coś takiego jak Microsoft Word dla kobiet? Coś w podobnym stylu
  
 
drodzy klubowicze
z tymi prezentami to ruznie bywa...
nie milym bedzie na pewno zdjecie z fotoradaru, wraz z mandatem na pokazną sumke.
wiec radze przez Łomże 60 km/h i nie wiecej!
jest szesc teoretycznych miejsc i dwz fotoradary!
pierwszy radar zrobil ok 150 fotek w ciagu 24 godx od zalozenia na ulubionej dwupasmuwce!
w odpowiedzi na te radary powstala grupa ludzi kturzy organizują w lomzy nielegalne wyscigi na 400 m.
poezja
jakies dwa tygodnie temu ok 100 (setki!) samochodów przejechało przez miasto 20 km/h
klaksony tuby rece w gurze.
ludzie troche dziwili,bo normalnie po 22 jezdzą tylko taxi...

jedyny klubowicz z Łomży (woj. podlaskie)
  
 
U nas w Bydzi fotoradar jest przy wylocie na Toruń. Ale czytałem kiedyś, że podobno te fotoradary są nieskuteczne, bo szybko się zapychają. A druga sprawa - jeżeli w przeciągu dwóch tygodni od momentu nagrania na radar nie dostaniesz zawiadomienia to mogą Ci skoczyć. Chociaż ja czytałem, że gdzieś w świętokrzyskim na trasie przy "50-tce" rekordzista poginał jakieś 160. I 500 zł w plecy. Także nie ma 100% pewności, że jeżeli przekroczyłeś przy fotoradarze prędkość, to na pewno zapłacisz. Z resztą kiedyś my przekroczyliśmy właśnie w miejscu ustawienia radaru i jakoś się udało - przez dwa tygodnie zawiadomienie nie przyszło.
  
 
fotoradar ma okresloną czulosc. u nas podobno lapie od 75 ale wole nie sprawdzac kiedys dostalem mandet,jak tylko kupilismy ladną...
bralem wlasnie fiatolota 90 prawym pasem............
bolesne


zenuak
  
 
to trzeba było się wykłócać... że to nie ty, a on ciebie wyprzedzał...
W W-wie podobno już nie wystawiają fotoradarów na jezdniach wielopasmowych, bo przegrali parę spraw jeśli na fotce było więcej niż jedno auto na pierwszym planie
  
 
W Łomży dostałem pierwszy w życiu mandat jak zaczęłem jeździć w firmie. I pierwszy raz dałem kasę bokiem, w zasadzie za namową
To było na wylocie w stronę Warszawy chyba
  
 
U nas w Bydzi jest jeden fotoradar na całe miasto, jak mówiłem na wylocie w kierunku Torunia, ale podobno co jakiś czas ma się zmieniać jego lokalizacja.
  
 
ten policjant mial ksywke "nagla smierc"
dostalem rabat na szkole
pozdrawiam
  
 
Hehe,u nas w Zamosciu jest 1 fotograf,ustawiony na >80 km/h.Nizej nie lapie.Rekordziści wg. naczelnika drogowki KMP Zamosc to-osoboweczka jakas po miescie 146 i Scania,sam konik,tez po miescie prawie 130.Kaganiec zdjety jak nic miala
  
 
A ja ostatnio czytalem o sukcesie fotoradarow w Bialymstoku. Podobno od ich ustawienia (chyba przed wakacjami) zlapaly juz ok. 1000 kierowcow...

Moze sie nie znam, ale jak dla mnie to ten sukces troche blady jest. Po jezeli te urzadzenia funkcjonowalyby jak nalezy, to w miejscach w ktorych sa ustawione zlapalyby 1000 kierowcow, ale na dzien, dwa