No i zaczeło się!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
DZISIAJ RANO MIAŁEM DOŚĆ DUŻE KŁOPOTY ABY DOSTAĆ SIE DO SAMOCHODU PONIEWAŻ ZAMARZŁY MI ZAMKI A TAK NIEDAWNO SMAROWAŁEM JE WD 40 ALE MIMO TO WSZYSTKO STANEŁO MAM PYTANO O JAKIŚ DOBRY ŚRODEK DO ZAMKÓW ABYM WIĘCEJ TAKICH NUMERÓW NIE MIAŁ POMÓŻCIE !!!
  
 
zawsze lepiej mieć w pogotowiu odmrażacz do zamkow, z mojego skromnego doświadczenia same WD 40 nie pomaga, stosuje też od czasu do czasu wazelinke techniczną na uszczelki i jak dotad w wielu autkach przez x lat nie mialem problemow
  
 
Pisze to poraz ostatni WD40 nie jest preparatem smarującym wrecz przeciwnie silnie odtłuszcza i usuwa resztki rdzy i zabrudzeń do smarowania stosuje sie smary silikonowe w sprayu. Wpuszczasz do zamka i nie powinien zamarznąć. Tym samym smarem można posmarować uszczelki i nie powinno być problemów.
  
 
Albo kupić na stacji czy jakimś hiper g..nie odmrazacz do zamków (jaki kolwiek, taki malutki w spreju) i popsikac, one tez mają własciwosci smarujące.

A do uszczelek to są nawet takie specjalne w wiekszych buteleczkach z gabeczką do nacierania

A pomysleć, że kiedyś jechało sie zwykłą swiecą