Potrza MI.....!! POMOCY/Rady z felami...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siema siema...mam pytanko...kupiłem sobie alufelgi do malucha od Renaul 19..wszystko extra pasuje ..tylko stan tych fel mnie NIE zadawala....i teraz nie wiem co mam robic...pojawił sie plan zeby je wypolerowac na lustro lub pomalowac na biało...nie wiem za ile i gdzie mógłbym wypolerowac fele...Malowanie wyniosło by mnie 140zł tyle mi powiedział lakiernik...wydaje mi sie to BARDZO drogo...a nie wiem ile by wyniosło wypolerowanie moze KTOS sie orietuje...Prosze o jaka kolwiek pomoc...DZIĘKI i pozdro.......
  
 
kup w sklepie z lakierami szmatkę do matowienia kosztuje pare złotych,a jeśli chodzi o malowanie to najlepiej jak masz dostęp do pistoletu i nanieś po 2 warstwy podkładu i akrylu,i będzie git
Pozdro
  
 
Właśnie najlepiej samemu pomalować ja tak zrobiłem i jestem zadowolony a nie miałem dostępu do pistoletu tylko się pędzlem męczyłem ale wyszło mi to w miarę.

Pozdrawiam i obyś nie musiał pędzlem machać .
  
 
polerka 1 felgi to w krakowie cena od 50 do 150 zeta,,,, zalezy kto gdzie i jak dokladnieprofesjonalnie.........
  
 
OT
Naucz się wątki tytułować sensownie, bo kiedyś cierpliwość Wszechmocnych się skończy i dostaniesz upomnienie.
  
 
Polerka do droga kwestia ...w wawie kosztuje to 200 zeta za szt.... lepiej papierek wodny w lapke podklad w szpraju i farba )) Na koniec bezbarwny jezeli metalik