[s] silnik 2.0 dohc

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
2.0 8v z poloneza Kupiłem w zeszłym roku z myślą o zrobieniu mu remontu ale okazało się że silnik jest w dobrej kondycji bez progów etc. Do wymiany tulejki wałka pośredniego wałek kupiłem używany w bdb stanie. Ma szeroką miskę i pompę oleju do wymiany bo ktoś nabił na siłę na nią trybik od napędu. Albo cała pompa albo nowa zębatka.
Aparat zapłonowy jest bezstykowy montowany w bloku, gaźnik ma złamane 1 albo 2 króćce i jest oblany kwasem przepustnice się ruszają. Silnik rozebrany leży na stole można oglądać mierzyć itd nie mam nic do ukrycia
Cena to 800zł
  
 
czyli tłoki powyjmowane ?
  
 
tylko czapka i miska zerwana, wyjęty wałek pośredni do tego pompa oleju wykręcona bo sprawdzałem co tam jest zesrane i ostatnia korba poluzowana patrzyłem czy nie zatarty na czopach jest elegancko, koło pasowe z napędem pod pasek wspomagania.
Chcesz wpadaj bierz mikrometr suwmiarki szwagra boksera oglądaj mierz nie mam nic do ukrycia, nie woziłem nigdzie tego ślinika wymontowany z zgniłego poloneza i tak spędził ostatnie X lat kupiłem go na części a okazał sie lepszy szkoda mi go dekompletować bo jeszcze może pośmigać
  
 
jeżeli można to do pon zarezerwuje, klient szuka 2.0 i ma się w weekend odezwać. Dam znać tak czy inaczej.
  
 
nie ma problemu w razie czego pisz lub dzwoń na 506-513-597 cena raczej sztywna i chyba nie najgorsza

  
 
foto gładzi byś wrzucił. Tłok nie lata na boki ?
  
 
to już jutro może ktoś cos jeszcze będzie chciał żeby obfocic. Z tego co pamiętam ślady po honowaniu jeszcze widać ale sprawdzę jutro na 100% bo nie wiem czy może to w 1,6 było ślady widać...
  
 
to jeszcze panewki, czopy, płaszczyzne styku z głowicą

jest opcja sprzedaży samego bloku z walem i tlokami ?
  
 
Cytat:
2012-03-09 22:47:59, Tailgunner pisze:
to jeszcze panewki, czopy, płaszczyzne styku z głowicą jest opcja sprzedaży samego bloku z walem i tlokami ?


jutro zrobie foty czopy panewki korbowodowe były bardzo ładne tak sam dól 600zł głowica kompletna z wałkami 300zł
  
 
klient się 'zastanawia' , więc odpuszczam.
  
 
obiecane foty zarobiony byłem nie było czasu. Foty gładzi cpyknę jak mi szwagier pomoże zdjąć silnik bo nie mogę dzwigać;/

















  
 
to jest silnik od tego dziadka co ja brałem od niego 1592? Daj foto gładzi - może ja bym go wziął...
  
 









  
 
Gdybyś sprzedawał na części to jestem zdecydowany na miskę z pompą
  
 
to idzie w końcu na części ?
  
 
silnior w zasadzie sprzedany. Tj zaklepany czekam na zaliczkę