MotoNews.pl
3 Komputer pokładowy. (195442/27) - PT
  

Komputer pokładowy.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
.http://55.iwebland.com/komps65.php3



[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2007-09-20 15:37:18 ]
[ powód edycji: tytuł ]
  
 
To ma być niby jako reklama, czy raczej ciekawostka?
  
 
Cytat:
2007-09-20 11:34:50, Koot pisze:
To ma być niby jako reklama, czy raczej ciekawostka?



a jak tam sobie chcesz
  
 
To jeszcze Dziadzie7 powiedz skąd wziąć w FSO sygnał z czujnika prędkości. Tylko, żeby nie trzeba było montować kontaktronu i magnasu na wale. Wtedy ja np. rozważę możliwość zakupu.

No i jeszcze jedno: przecież wiadomo, że różne auta mają różne czasy otwarcia wtryskiwaczy. Jak zatem kalibrować później wartość wyświetlanego zużycia benzyny?
  
 
To chwilowo może zostać - tylko ja poproszę o informacje jak to zamontować w aucie co nie ma (na szczęście) żadnego wtrysku.
  
 


Widziałem schemacik i informacje o takim komputerku zmontowanym i pracującym w polonezie caro, był w miejscu zegara kwarcowego, posiada wyświetlacz od jakiegoś siemensa (cell phone). Ale narazie nie mogę znaleźć (chyba na forum elektroda.pl).

  
 
Na forum fso-ptk jest dosc duzy watek o takim komputerze. Zmontowal go AndrewS , w zegarach od caro , w sfoim DF'ie z silnikiem rovera.
  
 


A właśnie, tam to widziałem. To ten wątek.