Lada 2101 info

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, potrzebne mi są wszelkie informacje(dane, zdjecia, opisy) na temat owej Lady 2101, mam okazje kupić taki model i nic dokładnie o niej nie wiem, wieme że jest bardzo podobna do Fiata 124 i to tylko to,

Dzieki za wszelkie odpowiedzi,
pozdrawiam
  
 
garsc informacji masz na naszej stronie, dla ulatwienia masz tu link: http://195.150.240.2/~ladaklub/modele/zhiguli-vaz2101.htm

[ wiadomość edytowana przez: franc dnia 2003-12-14 17:30:35 ]
  
 
Pochwal się jak to auto się prezentuje i ile za nie wołają?
Od fiata 124 różni się lepszym silnikiem. Ma wałek rozrządu w głowicy , a nie w bloku jak stary fiat ( również 125p).
Bierz i wstępuj do klubu!
  
 
nooo to juz dzisiaj unikat
brać brać brać - a jak nie to mówic gdzie i za ile - moze chętny się znajdzie
  
 
Cytat:
2003-12-14 17:28:15, Franc pisze:
garsc informacji masz na naszej stronie, dla ulatwienia masz tu link: http://195.150.240.2/~ladaklub/modele/zhiguli-vaz2101.htm

[ wiadomość edytowana przez: franc dnia 2003-12-14 17:30:35 ]


Franec, niestety ten linek, który podałeś nie działa. Jeszcze stronki nie skończyłem, także niestety tutaj kolega nic nie znajdzie. Ale wkrótce będzie mógł znaleźć, bo już niedługo ruszy ta stronka.
  
 
Miły, działa, wciąż jeszcze na stronce klubowej jest stare opracowanie modeli.
Andrzej
  
 
ot/ widzieliśmy Andrzej dzisiaj na Piastowskiej z Fleszerem Twoją zasuwającą kopiejkę
a my postalismy sobie w koreczku w 2gą stronę
Pozdrówki
  
 
Witam, przepraszam że tak długo nie dawałem zdejęć, tak wyszło, narazie dałem tylko jedno zdjecie i to w profilu , nie miałem gdzie wrzucić, zdjecie było robione w duzej rozdzielczości i tak musiałem sporo go uciąć bo było zacięzkie.

No ale przejdzmy do opisu auta, rocznik '74, kolor i stan tak jak mniej wiecej widac na zdjeciu, samochód jest prawie kompletny, jest w ciagłej eksploatacji i nie jest zbytnio oszczedzany, nad czym ubolewam , aby auto doprowadzic do stanu wzglednego trzeba przy nim posiedzieć, niedługo podzuce wiecj fotek,
  
 
74 - prawdziwy weteran jeszcze ze zderzakami z kłami
a silnik jaki ???
spód najważniejszy! Blachy nadwozia można kupić na słowacji i na węgrzech bardzo tanio ! Z tego co pamiętam kilka elementów nadwozia posiada w ofercie także firma skorpion.auto.pl

reszta części mechanicznych to to samo co w 2103/4/5/6/7 - nie ma problemu i do tego tanie

Czekamy na inne fotki
  
 
auto posiada silnik 1300 ccm, tak jak chyba wszystkie modele tej Lady, silnik na pierwszy żut oka a razcej ucha pracuje dobrze jak na swój wiek, jednak napewno bedzie trzeba zajżec do serduszka, postaram sie jak najszybciej uporac sie z reszta zdjeć bo chwilowo nie mam zbytnio czasu - wiadomo szkoła

Pozdro
  
 
Wygląda na dość ... zestresowaną.
Łady lubią podstępnie gnić w okolicy podszybia z przodu, oczywiście progi i fartuchy z przodu i tyłu. Sprawdź linię bagażnika. Jeśli właściciel woził za dużo w bagażniku, a podłoga jest skorodowana to opada całą część tylna pod większym kątem (dość kłopotliwe w naprawie).
Nie napisałeś ile trzeba za nią zapłacić?
Jeśli ze wszystkim ( doprowadzeniem do stanu "używalności")zmieścisz się w 4-4,5 tys. to warto...
  
 
Cytat:
2003-12-16 20:29:18, Chrostek pisze:
auto posiada silnik 1300 ccm, tak jak chyba wszystkie modele tej Lady,



nie wiem jak 2101 ale kombi czyli 2102 napewno były 1500
  
 
Cytat:
2003-12-16 21:01:27, Konriii pisze:
Cytat:
2003-12-16 20:29:18, Chrostek pisze:
auto posiada silnik 1300 ccm, tak jak chyba wszystkie modele tej Lady,



nie wiem jak 2101 ale kombi czyli 2102 napewno były 1500



W 2101 w 1974 roku to chyba podstawowym motorem był cały czas 1200cm ( 1194) ???
2102 też występował z silnikiem 1200
Miły powinien to mieć opanowane...
  
 
No więc skoro andrzej_kraków pyta mnie na F&F to odpowiadam , auto niedawno przybyło wraz z włascicielem z Litwy, teraz wozi farby, kleje, worki ze szpachlo i tak dalej, czyli auto dostaje ostro po dupie, po ogledzinach ze znajomym mechanikiem stwierdziliśm ze auto raczej nie nadaje sie już do remontu, teraz jezdzi bo jezdzi-ciekawe jak długo, własciciel tez jest jakiś taki, jak pytam o cene i wogóle czy sprzeda robi mine srającego kota i zmienia temat, model mi sie bardzo podoba, wogóle pierwszy raz widze takowy na oczy, jestem bardzo zaiteresowany kupnem auto tylko jeszcze pozostaje kwestia pieniążków, jeszcze sie ucze i u rodziców nie moge sie w nieskonczonośc zapozyczac .
Takze sprawa tak wyglada, może jest to i okazja, tylko jak właściciel nie bedzie chciał pogonic Lady to na siłe przeciez nie wezme.
Jak sie coś zmieni bede pisał.

Pozdrawiam,