[gdzie][elektronika] zakupie tasme laczaca LCD do kamery

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam kamerke taka cienkawa sony niby...identyczna jak JVC z tej aukcji camcorder JVC i problem w tym, ze przetarla sie ta tasiemka zasilajaca wyswieltacz LCD...jest to tasiemka 16 zylowa i zyly wygladaja na koncowkach mniej wiecej tak |||||||||| ||| ||| [10 zyl w ronych odstepach potem jeden wiekszy 3 zyly schodza sie w jedna [ale na drugim koncu znowu rozchodza sie na 3...oba konce sa symetryczne] i znow udrugi raz to samo w przypadku tej drugiej trojki] mniejsza o to...nie wiecie moze gdzie moge cos takiego zakupic? bo wymienic bede umial gdyz nie jest to zadna filozofia!! a w serwisie panowie zycza sobie 350 za naprawe...a sprzedac samej tasiemki nie chca ...nie wiecie co zrobic? bo 350 to ta kamera nawet warta nie jest!!! dzieki z gory za wszelkie sugestie!!!
Daniel
  
 
daj to jakiemus elektronikowi do zdrutowania.
  
 
tzn...mam od niego wymagac naprawienia tasmy...czy polaczenia w inny sposob zalezny od jego weny? trzeba wziac poprawke ze tasma ta jest w ciglym "ruchu" do wyswietlacz jest ruchomy i musi byc to polaczenie elastyczne ;]
  
 
Podzespoły do Sony kupowałem pare lat temu w hurtowni-centralny serwis Sony w Głoskowie koło Piaseczna. Nie wiem czy to jeszcze istnieje. Jesli czegoś do kamer nie mieli to sprowadzali do 3 tygodni.
  
 
wolumen warszawa
  
 
no ok...tylko chodzi mi o cos co prowadzi sprzedaz wysylkowa!!! =)
  
 
tak dobrze to nie ma hehee.... moze ktos z furiatow bywa na gieldzie ? jak nie to elektroda.pl/rtvforum
  
 
thx! mimo wszystko za chec pomocy! pzdr. bede walczyl dalej!