Midnight Crusin w Kielcach

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Więkrzość chyba słyszała o spotkaniach organizowanych w Karakowie przez Daniella, Perana, Core,spotkaniń midnight crusin.
http://www.midnight-cruisin.prv.pl/
Znajomy "Albert" podsunął mi pomysł na zorganizowanie takiego spotkania w Kielcach.
W planach : spotkanie , przejazd przez miasto ulicani Kielc, jazda bez trzymanki po zaśnieżonym placu ( np. pod praktikerem) , na końec zjazd do Pub-u na browara.
Co o tym myślicie? Mam nadzieje , że znaleźliby sie chętni. Marki samochodów są nie ważne , poprostu klimatyczne. Sami organizujemy już ekipe, będzie nas troche.
Czekam na chętnych i uwagi na ten temat.

Kontakt Szpaku gg3526430 , 609121243
Albert gg 2935277 , 691506871
Termin do ustalenia
Pozdrawiam !!!

Kontak tylko na gg lub kom dziekujemy
  
 
troche mieszkam w kraku, ale o czyms takim nie słyszałem, Misieq czy to ty byłeś na tym pierwszum spotkaniu?

-----------------
"Nie sztuka jest zabić muche na przedniej szybie, ale sztuką jest zabić ją na bocznej..."
  
 
padaczka byłem raz szkoda czasu !!!
  
 
spodkania są bodajże na parkingu tesco,spotykają się fani starych amerykańców,capri,mant itd itd.tylko ze oni sie spotykaja i tyle,gadają i siedza...
  
 
ja bylem na spotkaniu w krakowie, moim zdaniem bardzo fajna, klimatyczna impreza. ma to swoja atmosfere i bardzo pasuje do pojawiajacych sie tam pojazdow. zdecydowanie warto!

Cytat:
spotykają się fani starych amerykańców,capri,mant itd itd.tylko ze oni sie spotykaja i tyle,gadają i siedza


pod tesco byla tez czesc fiatowych potworow (dino, spider...), a parking pod tesco to miejsce spotkania - stamtad zaczyna sie dopiero crusin'.
  
 
Słuchajcie nik tu nikogo do niczego nie zmusza mam nadzieje ze bedzie fajnie narzekanie tez dobra zabawa ale poznanie sie blizej i pokazanie swoich furek na miescie to tez fajna zaba
  
 
potwierdzam opinie mounteza.... ogolnie spox
  
 
ja Midnight Crusin milo wspominam, bylem tylko na 1szym organizacyjnym, wydaje mi sie ze idea spotkan to raczej gadanie o wspolnym hobby oraz raczej paradne niz sportowe przejazdy kolumna przez miasto.... w ta strone zdaje sie zmierzac krakowski MC... 3cie spotkanie odbylo sie o ile wiem w knajpie i bylo czysto pijackie idea MC jest integrowanie ciekawych ludzi z jeszcze ciekawszymi pojazdami.....nie ma w tym nic ze spotkan F&F na zajezdni....brak huku pisku i zapachu przegrzewanych silnikow