Wydachowałem . . .

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bylem dzis trenowac na poligonie. Generalnie cieniutka warstwa sniegu a pod tym zmarzlina, gdzieniegdzie wystepowal piach tam bylo w miare przyczepnie reszta generalnie lodowisko Cale zdarzenie mialo miejsce w dosc szybkim lewym luku (taki powiedzmy lewy 5). Dojscie 3 bieg, 95kmh, lekki bujniecie od zakretu wchodze slajdem, minimalne ciecie i tu zaczyna sie problem. Lewy przod lapie przyczepnosc i zaczyna "wciagac" samochod do zakretu, kontra do oporu w prawo, auto jeszcze mocniej zaciesnia luk. Wpadlo cale na wewnetrzne pobocze i jedzie bokiem ok 20 metrow. Obrocilo sie prawie cale o 180 stopni i nagle prawe kola wpadly w uskok, jakas dziure. Momentalnie lewa podnioslo i bum. Na prawy bok i dach. Cisza... silnik zgasl, dlugie swieca po krzakach. Pytam kumpla czy zyje wszystko ok, wychodzimy. Auto stoi na dachu. Szyby wszystkie, dach sie wgial. Na szczescie po 10min jakis ziomek na rowerze jechal i pomogl nam go gibnac na kola. Oprocz wgietego dachu silnik zasral sie olejem (lezal tak ok 10-15min). Jednak poziom byl powyzej minimum i powolnym tepem udalo sie dokulac do mojego mechanika. Jutro zaczynaja klepanie. Postaram sie dostarczyc jakies fotki.

Czuje sie polamany jakby mi ktos baseball'em przez plecy przywalil ale generalnie bez strat na zdrowiu sie obylo, cale szczescie. Coz nie planowalem tak rozpoczynac 2004 roku, mam nadzieje ze to pierwszy i ostatni.

uff ale sie rozpisalem, tak czy siak. Wszystkiego co najlepsze i dla rajdowcow braku takich sytuacji w nadchodzacym tym i nastepnych latach zycze.

pozdrawiam
ZoLtaR
  
 
Hmmm...
Wiesz ze jaki Nowy Rok, taki caly rok
Dobrze to nie wrozy, ale grunt ze zyjecie - samochod rzecz nabyta...
  
 
Biedactwo Wiem kto ma w dobrym stanie dach w garażu. Tzn. nie dach na garażu, ale dach odzyskany z mającego iść na złom 126
  
 
Zurwa oby nie... auto powinno w sobote lub poniedzialek byc do odbioru az sam sie zdziwilem az tak strasznie rozbite nie jest, dach trzeba klepnac coprawda bedzie wygladal jak zmieta puszka coca-coli ale zeby sie drzwi zamykaly i szyby nie ciekly. Nowa buda potrzebna bo ta juz ma chyba dosc mechanika ok raczej.

pozdrawiam
  
 
Twój limit roczny wykożystałeś!! Teraz może być już tylko lepiej!!
  
 
no mam nadzieje ze limit wykorzystany, tym bardziej ze plany na sezon ambitne Krzemowy troche daleko po ten dach
  
 
Lezy u siasiada dach z szybami itp....
Szkoda ze nie ma jak dowiesc mialbys za flaszke.
Przednia szyba troche porysowana a tak jest ok .....
ja dzisiaj bujałem sie 2 godz na parkingu a zoom no cóż sam opowie jakmu sie zaczol rok.....
  
 
Wynika z tego ze w Stalowej Woli mieszkaja sami alkoholicy, gdyz wszystko u nas mozna zalatwic za flaszke, browara badz skrajnych warunkach za wino
  
 
Przykra sprawa. Ale jesli to tylko dach to bedziesz miał auto naznaczone tuningowanym dachem Znajomy pojechał kiedys tylko zatankować a po nieudanym recznym strzelił dacha. Jakis spacerowicz mu pomogl auto przewrocic i pojechał do domu. Dach wyprostował młotkiem i odmalował pedzlem farbą do kaloryferów i jezdzi

PS: Czuczu a co się stało z zoom'em ?


[ wiadomość edytowana przez: dooh dnia 2004-01-01 22:40:15 ]
  
 
Cytat:
2004-01-01 22:27:12, Samael pisze:
Wynika z tego ze w Stalowej Woli mieszkaja sami alkoholicy, gdyz wszystko u nas mozna zalatwic za flaszke, browara badz skrajnych warunkach za wino


ROTFL
Nie musiales Samael ))))))))))))))))))))))))
  
 
Jak bedzie chciał to sie pochwali .......
ps foto z dzisiaj mam w profilu....
  
 
nie sadze ze tak jest, ale z tego co widze w postach Czucza, to chyba jakies ziarnko prawdy musi byc
BTW. Czuczu zajebiscie wszystko widac na tych fotach


[ wiadomość edytowana przez: Samael dnia 2004-01-01 22:45:31 ]
  
 
Ja dzisiaj też byłem na placu pojeździć z Andrutem z F&F bo to muj kumpel z bloku,mieliśmy pare pachołków i nie powiem...było super bez żadnych wywrotek


ps.uważajcie panowie pozdro!!!
  
 
No to mi tez fajnie sie zapowiada caly rok... Dzis w STW bylo male snow drifting .. i przywalilem w nowego Golfa IV Co bedzie dalej ... zobaczymy. Ale jesli chodzi o ten "limit" to tez juz chcialbym go miec wyczerpanego
  
 
tak po 3h moge teraz powiedziec zajebiscie bola mnie plecy i szyja, reszta w miare ok. Jutro po robocie podjade do mechanika i zobacze co uda mi sie zdzialac, generalnie dach to puszka coca-coli, wazne zeby szyba przednia nie ciekla i drzwi sie domykaly. No i ten silnik ktory zasral sie caly olejem. Przy okazji trzeba sprawdzic caly zawias. Jutro wiecej wiesci. Wspolczucia wszystkim dzisiejszym i ostatnim "dzwonnikom". Miejmy nadzieje ze wyczerpalismy limit na ten rok i przyszle lata. Dziekuje wszystkim za slowa otuchy i propozycje pomocy w odbudowie bobka. Wiadomo ze jestesmy NAJLEPSZYM klubem w Polsce i mamy najbardziej nietuzinkowych klubowiczow

jeszcze raz dzieki
pozdrawiam
  
 
To jak mowimy o noworocznych wydarzeniach
to mnie dzis gliniarze zgarneli :> naszczescie rutynowa kontrola
i oby w calym roku tylko takie byly

Samuel w skranyjm wypadku mozna dupy dac :>
  
 
Jade z Driftowania z kumplem.
Wspaniali Policaje stoją na Esoo na Hot Doga wpadli .....
Wyjezdzaja a ja kulturalnie 30 na godzine nawet nei slizgiem .
Oni sie zatrzymali i kierunek za mną.
To ja mile i opanowanie kierunek i na parking kolega wysiadł ...
A ci przejechali.
Chciały mnie h.... przetrzepać ... Nowe auto w miescie w końcu.
  
 
Cytat:
Wiadomo ze jestesmy NAJLEPSZYM klubem w Polsce


  
 
no po tym filmiku... ale ciesz sie ze jestes caly i zdrowy, malacz wedlog opisu tez nie ucierpial bardzo wiec... 3maj sie mocno i nie zwalniaj
  
 
Cytat:
2004-01-01 23:54:23, CZUCZU pisze:
Wspaniali Policaje stoją na Esoo na Hot Doga wpadli .....


dosyc czesto tam siedza, wiec to zadna rewelacja...
Cytat:
Wyjezdzaja a ja kulturalnie 30 na godzine nawet nei slizgiem .
Oni sie zatrzymali i kierunek za mną.


hehe, ale masz manie przesladowcza jak ja tydzien po odebraniu prawka
Cytat:
Chciały mnie h.... przetrzepać ... Nowe auto w miescie w końcu.


Oczwiscie poluja na wszystkich, a jakos jedzilem na obcych tablicach bez oc i jakos nie zwracali uwagi, podobnie Koxx ale w tym przypadku to i drivelicence nie bylo i jakos nie sral w gacie