Zupa po 3,51...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
31 stycznia - benzyna po 3,28 PLN....

1 stycznia - benzyna po 3,51 PLN...

  
 
Gdzie? U mnie na statoilu dzisiaj o 6.10 była po 3.39 - to i tak drogo, ale jeszcze 3 tygodnie temu była po 3.48
  
 
W Łodzi....
  
 
O czy ty do mnie mówisz? W Radom City wczoraj na Neste benzina była po 2,98 (ale chyba tylko dlatego, że na nowootwartym Jet-cie sprzedają po 2,99).
Na statoilu po 3,19 . I jak tu nie lubic tego miasta.
  
 
A w wiadomościach dzisiaj nawet brzęczeli że zdrożawszy o 14 groszy na litrze - więc pewnie to jeszcze kwestia zapasów na stacji... Obaczym za parę dni...
  
 
Cytat:
2004-01-02 19:32:32, DeeJay pisze:
A w wiadomościach dzisiaj nawet brzęczeli że zdrożawszy o 14 groszy na litrze - więc pewnie to jeszcze kwestia zapasów na stacji... Obaczym za parę dni...


Zgadza się. Cena waszki podskoczy o 14 "groszów" na litrze ponieważ... dołożyli nam kolejną opłatę drogową teoretycznie mającą zasilacz fundusz na budowę autostrad
No rzesz kur... ja pier... nie dość, że Wacha ma taką jakość jak ścieki u Niemców, to jeszcze jedna opłata na autostrady, chyba do portfeli tych złamasów z ministerstwa

Chętne dopłacił bym nawetr dwa razy tyle do ceny wachy, gdybym miał świadomość, że te pieniądze faktycznie przyczynią się do poprawy jakości dróg
  
 
Na stacji Auchaun Piaseczno benzynka"95" kosztowała wczoraj 3,05 zł, ale pewnie to zapasy po starej cenie, no i to najtańsza stacja w okolicach Warszawy - normalnie kosztuje coś ok. 3,40 (chyba).
Trzeba Panowie przerzucić się na gasssik - gasss nadal po 1,33 (w Piasecznie ). Teraz Panowie PRTROL ONLY tracicie ponad dwa złote na każdym "wyjaranym" litrze paliwka, a Esperak lubi paliwko, oj luibi
Zaraz mnie pobiją


[ wiadomość edytowana przez: -JACO- dnia 2004-01-04 09:22:24 ]
  
 
Cytat:
2004-01-04 09:17:36, -JACO- pisze:

Zaraz mnie pobiją





Ja na pewno nie
  
 
Gaz na Targowku na Radzyminskiej zaraz za Statoilem (ktory chce za to zamo az 1.51) kosztuje 1.29, a jak sie pojedzie dalej na Marki to jest po 1.28 za litr (stacja przed M1). I co sie bardziej oplaca?
  
 
u mnie gass narazie zostaje po cenie po jakiej był czyli od 1.38 do 1.40

Do Jaco - ja nie tankuje na Auchanach bo przynajmniej u mnie maja paliwo kiszka, raz zatankowalem nissana to nie chcial jechac wiec....ceny maja niskie ale jakosc chyba nienajlepsza


[ wiadomość edytowana przez: Petersen dnia 2004-01-04 11:45:06 ]
  
 
Prywatny = 1.45
BP = 1.55


  
 
Zoltra u Was w Gadańsku to te paliwo zawsze w cenie złota - to pewnie dlatego ,że mieszkacie tak daleko od Rafinerii
  
 
No jak to, Warszawa najtansza?
  
 
W Łodzi gaz po 1,32... a na Orlenie po 1,42
  
 
No juz u mnie gaz zdrozal... 1.33 najtaniej, dobry gaz juz za 1.35. Benzyna na Shellu 3.41
  
 
Ja tankuje benzyne na shellu za 3.74 i na statoilu 98 tez za taka sama cene
  
 
Od jakiegos miesiaca ceny sie u mnie niezmieniaja na stacjach
  
 
Brałem ostatnio paliwo i się troche zaszokowałem leje za 50 zł...a tu wskazówka doszła tylko do połowy ( a miałem 1/4 baku)
Nie wiem jaka była cena/litr - gdyż przy LPG odzwyczaiłem się od patrzenia na cene
Przyjeżdzam na staje wyciągam 50zł krzycze do pełna i jeżdze 300km
  
 
Cytat:
Przyjeżdzam na staje wyciągam 50zł krzycze do pełna i jeżdze 300km




No tak teraz to cwaniakuje - a wczesniej gassss TO ZŁO
  
 
Jedzcie sobie panowie kierownicy do "krainy latających siekier" (swietokrzyskie) tam na prywatnej stacjii gas kosztuje max 1.3 w swieta kosztował na jednej 1.27 i nawet dobry. A jezeli chodzi o katowice to jest róznie na Żeliwnej w niedziele jest promocja na paliwa 4 grosze taniej a normalnie ok 1.38. GAS IS THE BEST