Ja p... :D pare fotek ;)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja nie moge, mam 5cm. 5cm wiecej w bicu !!!

Matka dzisiaj wpadla na pomysl aby umyc auto. OK, brudne bylo, umyjemy. Patrze co Ona robi, a ta po umyciu zaczyna nakladac paste tempo. No i ... wszystko jasne.

Zap......lem 2 godziny razem z matka, auto lsni sie jak psu.. oczy.

Ponizej trzy foty, wiecej nie robilem bo moje rece mialy juz odleciec .

Przy okazji prezentuje zmiany - tandetne koupaczki, felgi stalowe w polaczeniu z zimowkami. W planach "znormalnienie" wlewu paliwa po poprzednim wlascicielu (pojeb pooblepial wlew na srebrno plastykiem).



  
 
Zdjęcia mi się w złej kolejności otwierały i już myślałem, że masz kołpaki a'la tarcze hamulcowe... ale i tak masz badziewiaste - jak z biedrąki.

PS. To u was można tak pod blokami auto myć?
  
 
Coś ta prawa strona dziwnie wygląda. Dolna część drzwi

W taką pogodę nigdy nie umył bym sam samochodu...
  
 
czyżbyś miał te drzwi lekko wgniecione
???
  
 
Niestety tak.

Poprzedni wlasciciel (w skrocie ciul ) zahaczyl gdzies o kraweznik, czy cos w tym stylu. Drzwi sa lekko zarysane, sprawa jest zamalowana oryginalnym lakierem ale i tak wyglada... srednio Zalezy jaka pogoda, tak na fotkach sprawe widac, albo i nie.

Przy okazji renowacji klapki wlewu mam nadzieje zdzialac tez cos z tymi drzwiami... zobaczy sie jak tam bede stal z kasiora

Piotrek - jak najbardziej mozna. A kolpaki zakupilem w sklepie motoryzacyjnym po 20zl sztuka ! . A nie po 19.99



[ wiadomość edytowana przez: Cwikus dnia 2003-12-22 15:13:42 ]
  
 
Polecam mojego nadwornego lakiernika Zrobi ci jednego i drugie za mniej niż myślisz . Poważnie
  
 
Wnosze o zrobienie fotek wnetrza... cos mi sie widzi ze masz jakas dziwna tapicerke

Co do klapki... czego od niej chcesz kazdy musi meic jakis akcent WT na samochodzie ja mam tlumik, Ty klapke... zyc nie umierac
  
 
Cytat:
2003-12-22 15:44:53, Pepton pisze:
Polecam mojego nadwornego lakiernika Zrobi ci jednego i drugie za mniej niż myślisz . Poważnie



Na razie jestem bez kasiory, ale jak mi cos przybedzie to sie do Ciebie zglosze!

KeyJey, akcent WT to juz moj Ojciec zakupil niedawno, kolpaczki wiec mam o jeden akcent za duzo...


[ wiadomość edytowana przez: Cwikus dnia 2003-12-22 16:17:13 ]
  
 
ja też mam akcent WT, zdjęty jeden super hiper plastiX Kołpak z przedniego koła by odciążyć samochód...

A tak wogóle, to kołpaki nie trzymają się mojego smochodu i to tylko jednego koła, lewy przód to już drugi kołpak
  
 
Cytat:
2003-12-22 15:12:23, Cwikus pisze:
A kolpaki zakupilem w sklepie motoryzacyjnym po 20zl sztuka ! . A nie po 19.99



Eeee... toś przepłacił, no chyba, że jakąś tjóningową nalepkę mają, albo z 10 kucyków mocy dodają . W biedrące identyczne są po 7,99 / szt. (to prawda!)
  
 
Witam
Mam pytanie do Peptona.
Jestem zainteresowany lakierowaniem mojego rumaka (spody drzwi i klapka wlewu paliwa) mozesz polecic swojego nadwornego lakiernika (namiary telefoniczne). Ewentualnie czy moge sie na Ciebie powołac w rozmowie z nim . Mieszkam z Mikołowie.

Pozdrawiam
  
 
Cwikus miszkasz na "manhatanie" ???????? 3-4 razy w tygodniu bywam na "kamieniu" a to przeciez kilka metrów. A co do fury pucus glancus ci wyszedł idealnie a kołpaczki ...no komments
  
 
Cytat:
2004-01-07 20:36:01, Czarek_Rej pisze:
Cwikus miszkasz na "manhatanie" ???????? 3-4 razy w tygodniu bywam na "kamieniu" a to przeciez kilka metrów. A co do fury pucus glancus ci wyszedł idealnie a kołpaczki ...no komments



Tak 500 metrow ode mnie )

Jak rozpoznac Twoje espero? Ja czesto smigam na rowerku, wiec jak Ci zastawi droge jakis rowerzysta machajac rekoma zebys zjechal na pobocze, to to bede ja ... tylko jak Cie rozpoznac ))) ?
  
 
Heh bede jutro (piątek) po 18 do ok 22 na os.Andaluzjii ino kurde nie pamietam numeru bloku Moj esperaczek ma kolor oliwkowo-zielony(81-u) znaki szczególne... hmmm niy ma jedyna co to inne kołpaczki i pasek antystatyczny z tyłu. Ahaa mam matową tylną klape i popekany tylny lewy błotnik i obrysówki w lampach tak jak u cezariuszaa P.S. bede u Agnieszki Mańki moze ją znasz.??
  
 
Sorry za nie na temat waszego spotkania ale mam prosbe do Cwikusa, moglbys wyslac mi na nool@poczta.onet.pl tego gifa z twoim esperakiem i migajacymi swiatlami? Na komorke jako wygaszacz sobie wrzuce ok?
  
 
P.S. numer bloku 26 tam kajs bedzie moj furak stał pewnie przysypany sniegiem i ogromną iloscią brudu i soli
  
 
No i doopa blada musiałem jechac busem starzy mi furaka zabrali Cwikus zapraszam na zlocik 18.01 na muchowiec do katowic!!!!
  
 
Cytat:
2004-01-08 20:16:55, Czarek_Rej pisze:
Heh bede jutro (piątek) po 18 do ok 22 na os.Andaluzjii ino kurde nie pamietam numeru bloku Moj esperaczek ma kolor oliwkowo-zielony(81-u) znaki szczególne... hmmm niy ma jedyna co to inne kołpaczki i pasek antystatyczny z tyłu. Ahaa mam matową tylną klape i popekany tylny lewy błotnik i obrysówki w lampach tak jak u cezariuszaa P.S. bede u Agnieszki Mańki moze ją znasz.??



Niestety nie znam, ale jak zlokalizuje kiedys Twojego esperaka to poczekam na wlasciciela .

RICO, niestety nie mam juz tego gifa. Robilem go sam, wiec na necie nie znajdziesz

A wracajac do tematu muchowca - jak tam dojechac z piekar slaskich ? Stawilbym sie chetnie, tyle ze na rowerze - taki juz ze mnie biker i nic nie poradze na moja milosc . A ja nie bardzo kumam katowic i tego, jak mam jechac na muchowca - mapy tez nie mam (kurde musze sobie zorganizowac). Przy tym lotnisku sa jakies specjalnie wyrozniajace sie obiekty typu makrokesze czy cos? To lotnisko trawiaste? I o ktorej zlot ?


[ wiadomość edytowana przez: Cwikus dnia 2004-01-10 15:58:37 ]
  
 
bedziesz jechał na rowerze w taką pizdziawice???? je bede jechał do laski pozniej to mógłbym cie zabrqac z powrotem a muchowiec jest za hipermarketem GEANT w katowicach. Z piekar to bedzie ok 20-25 kilosów. Kieruj sie na Doline trzech stawów to taki park który konczy sie parkingiem za lotniskiem i na tym parkingu ma byc zlocik.Tylko nie wiem jak ci wytłumaczyc jak tam dojechac. Jakby co to wal na gg 1365583 to ci wytłumacze co i jak.