Czy jest we wrocławiu sklep z częściami do lady??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jeśli tak to gdzie ?? najlepiej specjalistyczny( only lada)
Potrzebuję śruby do mocowania lamp i kierunków, Wąż wlewu do baku, elementy do zespołu podnoszenia szyb, reperatury tłoczków hamulcowych, pedał hamulca nożnego, ramki reflektorów przednich,

  
 
spróbuj TUTAJ , może jest jakaś inofrmacja od klubowiczów z Wrocka
  
 
Z takimi częściami może być kłopot, ale kto wie.Tak swoją drogą mam na oku 2103 za 700 zł do drobnych napraw blacharskich, progi, troche błotniki, silnik też już nie pierwszej młodości.Ogólnie nie jest żle, więc jak tylko skręce kase to wciągam.
  
 
ja wiem od dwoch sklepach w tej chwili we wrocku:
...jeden jest na ulicy Kotlarskiej drugi na bodajże Krzyckiej... to jest boczna karkonoskiej, wyjeżdząjąc na Jelenią Góre karkonoską w prawo za serwisem Daewo (czy jak tam to sie pisze) przez wiadukt na przeciwko biedronki jest budynek jest na nim napisane chyba "Kominki..." czy cos takiego i to tam
  
 
Klaczysław - bierz 2103
Rogacek- a ty masz oryginalną atrapę 2103 czy od 2106??? Bo jesłi chodzi CI o ramki do atrapy 2103 to może być problem...ALe tu równiez może pomóc stary pf 125p, bo tzw "okulary" sa takie same w łądzie jak i w najstarszych modelach 125p. Tylko niestety- o jedne i drubie jest trudno.
Jesłi natomiast masz atrapę 2106 to takie ramki powinieneś jeszcze dostac w sklepach. No i jeszcze jedno - jesłi chodzi o cylinderki to moim zdaniem lepiej kupić nowe- nie sa drogie a w przypadku gdy auto stoi trzy lata odlew cylinderka może byc nadżarty przez rdzę ( skrapla sie woda w płynie hamulcowym).
Pawęł
  
 
w układzie płynu nie ma. został spuszczony płyn i mam jeszce noie zamontowaną pompę ham. nie znam się na atrapach i nie wiem którą mam. obstawiam 2103 ale mogę się mylić
  
 
No musisz faktycznie sprawdzic czy w srodku cylinderków nie ma nalotu rdzy - bo moga Ci sie zacinać
  
 
wiem to zrobię ale w pierwszej kolejności odpalam silnik. muszę podlączyć zbiornik paliwa kupić przewody wys.nap. i zamontować aparat zapłonowy.
  
 
Kolejny sklep z czesciami znajduje sie na ulicy trzebnickiej na samym rogu tylko nie pamietam jakie to skrzyzowanie chyba z chrobrego???