Kierunkowskazy 126p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanko glownie do osob z Krakowa. Czy orientuje sie ktos z was gdzie moge dostac na terenie Krakowa boczne biale kierunki do malucha starego typu (te owalne na blotnikach) Dzis bylem chyba w 5 sklepach i w kazdym z nich sprzedawcy byli zdziwieni o co ja pytam. Mam nadzieje ze ktos z was sie orientuje. Z gory dzieki
  
 
Z tego co wiem to w sklepie normalnie nie dostaniesz (dlatego to zdziwienie) , ale na Allegro ktos sprzedaje , bo widzialem !!!

Pozdrawiam !!
  
 
No wlasnie od allegro sie zaczelo. Tam je zobaczylem i myslalem ze sa normalnie w sklepach dostepne. A narazie nie bralem z allegro bo chcialem miec porownanie do cen sklepowych. Ale chyba nic innego mi nie pozostaje
  
 
Wiesz co spytaj sie MOCH'a (od zielonego maluszka) na PRIVIE moze on ci powie gdzie kupil!!

Nio to pa
  
 
w toruniu sa "normalnie" w sklepach...
tylko zaroweczki sa cholernie drogie....
  
 
Hehe :> Na żaróweczki jest prosty i morderczo skuteczny sposób Potrzebne są dwie oprawki na żarówki 3/5W beztrzonkowe, jakie można spotkać w zestawach wskaźników jedynego prawomyślnego typu(czyli kapliczka ),do tego 4 długie męskie konektory, lutownica, trochę cyny i po chwili do kierunków pasują seryjne malowane na żółto betrzonkowe żarówki 5W które można kupić wszędzie. Ten patent znają już nawet w Anglii dzięki mnie Postaram się zrobić jakieś skany, bo to trudno wytłumaczyć.
  
 
Ale ja nie pytalem o to jak zrobic zarowki tylko czy na terenie Krakowa idzie dostac takie kierunki i jaka moze byc przyblizona cena za komplet ??
  
 
He he to rzeście sie chopaki dogadali.
  
 
u mnie w sklepie kierunek 4zł..zarowka 3zł...
za szt ceny ma sie rozumiec...
  
 
Giełda w gliwicach-komplecik tych kierunków kosztuje 10zł.
  
 
Cytat:
2004-03-16 00:48:14, Buczek21 pisze:
Giełda w gliwicach-komplecik tych kierunków kosztuje 10zł.



Giełda Samochodowa we Wrocławiu podobnie
  
 
Juz kupilem te z allegro. Z tego co piszecie to przeplacilem jakies 10 zl ale czego sie nie robi zeby autko ladnie wygladalo
  
 
tez kupilem na allegro. kosztowaly 14 zl. ale w sklepach w rzeszowie sa niedostepne... ale warto bylo przeplacic
  
 
Mnie sie wydaje ze w Krakowie tez sa niedostepne i mam nadzieje ze tez bede zdania ze warto bylo przeplacic
  
 
mam takie pytanko tez palbuje kupic te biale boczne kierunki ale zastanawiam sie czy nie mozna wsadzic jakis innych np od poloneza czy innego autak tak aby nie trzeba bylo duzo przerabiac ??jezeli ktos ma wsadzone inne prosze o podpowiedzi!!!
  
 
ja mam od astry ale trzba bylo troche spawac

pozdrawiam
Jasin
  
 
polecam kierunki od opla (takie jak w profilu na fotkach).trzeba troszke tylko zeszlifowac albo plastik albo troche blache.
  
 
Ja u siebie zalozylem najpierw z golfa 2 ale pozniej zmienilem na biale z mercedesa, bylo troche szlifowania ale wlazly - jest tylko z nimi maly problem - jesli ktos otwierajac drzwi wychyli je za mocno (czytaj szarpnie poza ogranicznik) to rant drzwi opiera sie na kierunku - niestety mialem juz przypadek ze poslizgnalem sie na lodzie wsiadajac do auta no i polamalem jeden - drugi zalatwil mi tez ktos no i szukam nowych

a jesli masz mozliwosc to zalatw sobie kierunki z punto 1 - sa ladne i plaskie takze na pewno od drzwi sie nie polamia

pozdro
  
 
U mnie Zgierz białe boczne 5 zł szt. tylne białe 15 zł szt.
  
 
Ktos tu pisal ze w Toruniu sa biale kierunki do bolca, napiszcie gdzie dokladnie to znajomy by mi kupil i przywiozl.

Pozdrowionka