Reczny hydrauliczny

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam problem chce zrobic sobie reczny w hydraulice,ale niewiem ktore przewody kupic??mesze miec dwa ktotsze ktore beda takie jak ten najdluzszy,pomozcie
  
 
witaj chrzanu chyba sie znamy ehhehe

a co do przewodów to pewnie cie zaraz koledzy forumowicze zjada że tzra używać wyszukiwarki i że wszsytko już było . a jakie to moim zdaniem żeby były dobre, przede wszytkim końcówki muszą sie zgadzac. a długość to się dokombinuje. wiem też że są kolesie którzy robią przewody na zamówienie.

ale mógłby sie ktoś wypowiedzieć co i jak bo wiele osób zakładało i na bank wiedzą jakie kupili przewody.

pozdro i zrób se profil zdjecia z benqa stronki i tyle.
  
 
w kraku mozna normalnie kupic przewody o roznej dlugosci,tzn.one są co 5 cm i tak od 15 az do chyba 1 metra...poszukaj po sklepach
  
 
Cytat:
2004-01-28 16:50:41, black_panther pisze:
(...)
a co do przewodów to pewnie cie zaraz koledzy forumowicze zjada że tzra używać wyszukiwarki i że wszsytko już było (...)


OK, żeby nie było że tylko grozisz: używaj wyszukiwarki!!! .
Nie wiem czy to się uda ale spróbuje wkleić linki do wszystkich wyników znalezionych po wpisaniu słowa "hydrauliczny" do magicznego okienka na dole strony głównej forum F&F


Hydrauliczny rękaw a kjs


reczny hydrauliczny w 126

hydrauliczny reczny w 126p????


Jak podlaczyc hydrauliczny reczny w 126?

Hydrauliczny ręczny w maluchu





[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-01-28 19:16:36 ]
  
 
Hmmm no ale wszyscy ktorzy o tym pisza maja dodatkowa dziwgnie i wogole IMHO to brzydko wyglada a czy nie dalo by sie tego jakos zamontowac zeby bylo sterowane z orginalnego rekawa???
  
 
Można tak zrobić, ale już z dwojga złego, nieautoryzowana przeróbka zasadniczego układu hamulcowego i brak niezależnego hamulca awaryjnego, pozostaje Ci przynajmniej to drugie.



  
 
dzeiki za pomoc ale chodzi mi glownie jakie przewody zastosowac,napewno maluchowskie ale ktore,mysle ze dwa przednie prawe(te dluzsze),odpiszcie,
  
 
dzeiki za pomoc ale chodzi mi glownie jakie przewody zastosowac,napewno maluchowskie ale ktore,mysle ze dwa przednie prawe(te dluzsze),odpiszcie,