Prawdziwe furki tylko w USA

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
oni to mają gust






  
 
Kiedyś na jakimś ebaju ktoś sralucha za 5 tys $ sprzedał. Akurat zwrócił mu się koszt transportu z PL do USA. Zawsze jak widzę coś takiego, to przypomina mi się jak 3 hamerykanów męczyło się podczas wsiadania do Fiata Punto.
  
 
auto jeździ w Chicago....i podobno wywołuje sensacje na ulicy


z drugiej strony się nie dziwie...bo jak może wyglądać malar w porównaniu z wielkim amerykańskim krązownikiem
  
 
mam fotke duzego fiata w izraelu, ale nie chce mi sie skanowac
  
 
Cytat:
2004-02-02 07:27:01, RICO__ pisze:
mam fotke duzego fiata w izraelu



Kredensy to chyba były normalnie sprzedawane do Izraela przez Tow.Gierka.
  
 
Dokladnie tak, piotrek. A do tego ciekawa histaria (sorki za literowki, ale pisze ze szkoly - a tu na klawirce nie ma znakow...) opowiedziana przez jednego wykladowce kiedys tam. A mianowicie do Izraela szly tylko wersje z klima Plynely te kredensy z klima do izrael statkiem. I kiedys mocno nieszczesliwie statek taki krzywo zaladowany sie wywrocil zaraz po wyplynieciu z gdyni... Epilog - ceny utopionych kredensow z klima 2 krotnie przekraczaly owczesna wartosc rynkowa nowego kanta... Podobno "topielce" eozeszly sie jak swieze bulki... I to tylko po znajomosci...
A jesli chodzi o malcza to tez slyszalem, a nawt wudzualem licytacje tego malara - byl z gdanskja z tego co pamietam. Fakt poszedl za 5 tysi $ ale mysle ze zarejestrowanie go kosztuje ze 2 razy wiecej...

ps. Tomek jak chcesz to poszukam tego malcza... Jade w czerwcu do stanow skroic wujka sama z kasy. Jakies zamowienia?
  
 
Zainteresowanym polską motoryzacją polecam stronę Ocalić od zapomnienia.
  
 
Cytat:
2004-02-02 12:21:12, piotr-ek pisze:
Zainteresowanym polską motoryzacją polecam stronę Ocalić od zapomnienia.



SIEM MI NIE OTFIERA TA STRONA!! -LACZEGO ????
  
 
Se kliknij jeszcze ras. Serwer nie jest zbyt mocarny.
  
 
Oki Doki! udało siem Dziękuję