Dolot w Carince

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej mam spawe czy u was w Carinkach też dolot wyglada tak że w plastikowej obudowie filtra macie dziure od strony samochodu i to tyle czy moze robiliscie (sztukowaliscie) jakies lepsze warunki dolotu (rura pod zderzak czy cos w tym stylu) a jesli tak to czy dało to duzo lepsze efekty (np na gazie)
Druga sprawa jak już jest ten otwór to u mnie zakryty jest on czesciowo filtrem co powoduje wg mnie pewne zaburzenia w cyrkulacji powietrza czy u was jest tak samo czy inaczej
pozdrawiam
  
 
Mam dziure z klapką ale to właśnie do instalacji gazowej
Czy mam taką dziure o której mówisz to niewiem ale z tego co wiem to w przypadku LPG dolot należy raczej ograniczać.U mnie z wlotu (pod reflektorem lewym)puszczone są dwie rury w dół kawałek,a w puszce pod wkładem też mam kawałek rury wetknięty do wlotu puszki.Na benzynie chyba prawie nic sie nie zmieniło(na minus) a na gazie równiej pracuje.
pozdrawiam...


[ wiadomość edytowana przez: stoned_crazy dnia 2004-03-25 23:53:06 ]
  
 
W tej dziurce o której mówisz znajduje się czujnik powietrza. Podejrzewam że ci wypadł i wisi gdzieś na kablach. Sprawdż jeśli jest to wetknij go z powrotem, jeśli nie ma to zakryj czynś otwór.
W mojej carinie jest tak że jak się wyjmie ten czujnik to falują i są nierówne obroty biegu jałowego.
Pozdro
  
 
Jesli ta dziura jest w tylnej pionowej sciance obudowy filtra i ma niecely centymetr srednicy, to rzeczywiscie poszukaj wiszacego czujnika temperatury zasysanego powietrza. Az tak nie wplywa on moze na parametry pracy (zalezy gdzie wisi), ale warto go wlozyc na miejsce.
  
 
nie ona ma około 3-4 cm średnicy