[126] Pytanie o kierownice z ELa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiem ze pytanie jest dosc banelne i prawie nie namiejscu ale musze to wiedziec jak najszybciej ...

Czy kierownica od eleganta da sie bez problemowa (bez przeróbek) zainstalowac w 126p z 1983roku (z duza cienka kierownica) ?

a jesli sie nie da (bez problemowo, choc wydaje mi sie ze sie da ale chce sie upewnic), to czy mala kierownica od troche nowszego modelu wejdzie bez problemów?



[ wiadomość edytowana przez: schwepes dnia 2004-09-05 21:31:04 ]
[ powód edycji: REGULAMIN pkt.2 ]
  
 
Nie pasuje inny wieloklin.
  
 
Kierownica od eleganta ma inny wieloklin chociaz ja trafiłem wygladajaca jak eleganta a wieloklin miała na starszy typ, stara kiera ma okolo 21 wrebków, a elegant ma około 40, niepamietam dokładnie ile ale w tych okoicach!!!
  
 
a co z ta troche nowsza kierownica... wiadomo o jaka chodzi (mala z "nie izolowanymi" ramionami)
  
 
Cytat:
2004-09-05 21:14:20, lmx pisze:
a co z ta troche nowsza kierownica... wiadomo o jaka chodzi (mala z "nie izolowanymi" ramionami)



ta podejdzie, na stary wielowypust jest tez kierownica z bisow sam taka mam, ale chyba tylko tych pierwszych gdyz ktos tam pisal ze w bisie z 90 czy 91 mial drobny wielowypust
  
 
A jaką średnice ma kierownica od eleganta??
  
 
ja u siebie w malcu 82' mam zalozona z ela....przelozylem walek z nowszej kolumny do swojej starej - troszke roboty bylo, moze jakies dwie godzinki....

tamta duuuza chuuuda mi sie kompletnie nie podobala
  
 
ja przerobilem kierownice tak ze srodek kierownicy z dobrym wieloklinem wyciolem dorobilem tulejke i skrecilem
  
 
dobra ja jeszcze raz sie tylko upewnie ...
taka kierownice nie wazne od jakiego modelu bedzie (chyba w Bisie takiej nie ma ...bo w Elu to napewno nie) uda mi sie zainstalowac bez problemu (bez przeróbek)... na miejsce duzej cienkiej

(zdjecie zapozyczylem sobie z jakiejs aukcji na allegro)
  
 
Ja mam w '85 kierę z El'a, zmieniałem z "cienkiej starej". El_comendanto mi skombinował. Pasowała.
  
 
taka kierownica jak na zdjęciu powyżej podejdzie ci bez najmniejszego problemu