Nocny Crusing....

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hmm moze by tak cos koło 23 wypasc na miasto pogadac i wogóle ???? W sumei to mozna by sie polansowac po miescie ....

Ma ktos pomysł na date ???
  
 
Czuczu daj spokuj ze dwa tygodnie, w okolicy było kilka napadów nowa dęba, biłgoraj, majdan i niezle ludzi poharatali. Popatrz jakie dziwne autka sie po stalówce kręcą, dzis byłem w stalówce z dzieciakami i uwagę moją przykol lad rover frelander zielony z dziwną antenką na dachu. Jakie było moje zdziwienie gdy dojechałem do deby do teściów z dzieciakami jechałem i posneły, Teściów w domku nie ma to jezdze sobie po debie, oglądam okolice i znów zielony frelander minołem go ze trzy razy, jade do teściów juz koło zalewy zajezdza mi drogę, pan z lizakiem wyskakuje blach wyciąga i taki tekst "POLICJA KRYMINALNA, ZATRZYMAŁEM PANA BO ZASTANOWIŁO NAS DLACZEGO PAN TAK KRĄŻY PO OKOLICY" a mnie zatkało. Wytłumaczyłem co jak, prawko dałem razem z papierkiem (minio wie jakim ) przesłuchali mnie z histori rodziny i puścili. Jadąc do domku znów przejechałem sie po debie i - mondeo z rej RZ z dziwną antenką znaczy sie wiadomo jaką. Ja tam nie odradzam ale po kiego h... spowiadać się z histori rodziny
  
 
hmm z tego co mowisz jacq to stroze prawa jednak czuwaja, chociaz do mnie na osiedle tu w Wawie nie wjezdzaja i czasem strach sie bac. Fiu fiu land rover i policja. Mozesz powiedziec cos wiecej o tych napadach?
  
 
hmmm mozna i poczekac......
a chciałem sie polansowac chromowozem po meiscie
  
 
Nio i to nóweczka land-roverek pełna opcja, Co do napadów to w majdanie napadli na hurtowie motoryzacyjna a raczej na dwie panie które ją prowadzą. Matka i córka która jezdzi na wózku inwalidzkim z tego co mi teściowa mówiła to matke kobieta koło 60 zakatowali prawie na śmierć co zabrali nie wiem nad ranem córka sie oswobodziła i wezwała pomoc - a obok sąsiedzi mieszkają i nic nie słyszeli. Drugi to gdzieś okolica nd, przedsiębiorca pobgzebowy wybrał kaske na autko z banku, w nocy przyszli po kase i tak go z żona katowali ( ludzie po 50 ) ze leza w stanie ciężkim w szpitalu, połamane ręce żebrai - no szkoda gadać. Śmiem przypuszczać że dopuki ich nie znajda to w podkarpackim kontrole ot tak dla sprawdzenia to standart będzie. A być zatrzymanym w nocy blisko miejsca następnego napadu to nieciekawie się pozniej zakończyć może
  
 
Z tego co mowisz to konkretnie popieprzeni ludzie, szkoda gadac, trzeba takich rozjezdzac...
  
 
sądzę że taką jazdę nocną można by zrobić ale jeszcze nie teraz i w jakimś dobrym squadzie coprawda nie wiem czy sam zaliczam się do dobrego squadu ale proponuje takie spotkanie..........a zresztą róbta co ceta bo ja maturke mam i pewnie się na jakiś czas wyłączę z życia ale zapewne powrócę jak feniks:p
  
 
Ja bym tam na jakies "spotkanko" wpadl,byle ono nie bylo w piątek
  
 
ryballl ty pokaż lepiej swój wózek dla dresa bo jeszcze nie widziałem a jestem ciekaw co tam z tego będzie ....może się pomodlimy znowu jak za dawnych lat ...... tylko żeby jeszcze mój wózek miał kopytko i podtrzymał tradycje jak za dawnych lat i wygrał z twoim a sądze że role się odwrócą.....pozdro dla wyjadaczy chceba
  
 
Cytat:
2004-04-05 20:19:55, grzechotnik pisze:
tylko żeby jeszcze mój wózek miał kopytko i podtrzymał tradycje jak za dawnych lat i wygrał z twoim a sądze że role się odwrócą.....


A nie myslałeś o jakimś chipe do silnika
  
 
Hmmm chip ???? Nie lepiej Masters ???
Ps. Co do twojego silnika towtryski od pd 150 intercooler i komp i turbina od pd 150 tłumik el tec przelotowy 2,5 cala i 160 - 170 psów 400 Nm 0 i gasisz pinga na cwiartke a koszt to góra 10 tys

tylko robic he he he
  
 
Cytat:
2004-04-05 23:23:51, CZUCZU pisze:
Hmmm chip ???? Nie lepiej Masters ???
Ps. Co do twojego silnika towtryski od pd 150 intercooler i komp i turbina od pd 150 tłumik el tec przelotowy 2,5 cala i 160 - 170 psów 400 Nm 0 i gasisz pinga na cwiartke a koszt to góra 10 tys

tylko robic he he he


o wide że w tym temacie mamy podobne zdanie
Ale za 10tys to niezrobisz tego, jeszcze dorzuć spieki
A tak wogule to jaki masz tam silniczek grzechotnik


[ wiadomość edytowana przez: marreq dnia 2004-04-06 00:33:48 ]
  
 
Cytat:
2004-04-05 23:23:51, CZUCZU pisze:
Hmmm chip ???? Nie lepiej Masters ???


Czuczu a Masters to co robi ?? moze boxy wstawia ?
  
 
hmm ta turbina zapomniałem.
Ale patrz Wizyta u mastersa pewnie z 3 - 4 tys.
El tec 2 tys
Intercooler i wtryski najwyzej 2500
Tylko problem z turbina
No i sprzegło spiekowe wiec jednak licz 15 000
  
 
Grzechotnik!Chwalic sie nie ma czym Ot taka sobie Sierrka Można by się zmierzyć,ale nie wiem czy na najbliższym spotkaniu,bo jak czytałeś pewnie mam "nowego" engine'a i kupe innych części i narazie go nie męcze,ale później napewno stanę do pojedynku,choć do jego rezultatu nie jestem pewien.Mój dresowóz ma już 12 lat, 2.0 jest ale czy da rade się okażePozdro
  
 
marreq mój wozik jest czystą serią 100 konną 1.9 l i nic sobą nie reprezentuje więc sądze że nie ma o czym pisac a na różnego rodzaju przeróbki narazie nie mam i głowy i kasy więc jak narazie muszę trochę powegetować ale zobacze może się coś zmieni jak mi się uda ....... ryballl no to docieraj docieraj wszystko a potem sie ścigniemy
  
 
Docieram docieram Ale jak tylko stoje na czerwonym i nagle zielone to az mnie nera szarpie
  
 
Jak to kiedys ktos powiedział .....
"AUTO TO JA DOCIERAM JADĄC NA STREETA I ZE STREETA "


I auto jakos robi 2ga setke bez problemu.
  
 
normalnie jestem pewien ze to nie Ty
natomiast dziwi mnie moc 1.9TDI bo teraz nie ma juz chyba 100konnych motorkow, ktore pare lat temu wystepowaly. Teraz sa albo 90 albo 110, dobrze mi sie wydaje ????
  
 
Źle ci sie wydaje.
Fabia ma 100 konny silnik np .....
Ogólnie masters nie lubi tego silnika