126p look

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
KLIKNIJCIE
  
 
zabawne wygląda prawie tak jak mój......
  
 
ale chyba jezdzi troche inaczej
"0-100 in 1.9 seconds"
  
 
Fajne oponki 155/45 R12.
  
 
MÓJ JEST SZYBSZY
żartowałem fajny ten maluszek ale kierowaca musi mieć muchy na zębach ( radość z jazdy+pęd powietrza + mnogośc organizmów latających)
  
 
Cytat:
2004-04-15 09:42:50, Doman pisze:
ale chyba jezdzi troche inaczej
"0-100 in 1.9 seconds"


Tia... jasne A moj ma 0,5s do 100 i moc 7000KM... Ale to wciaz nic - silnik wwciaz wyglada jak maluchowski (dokladnie tak jak ten na zdjeciach)....
Zalosne.. obciac dach po zrolowaniu... Ciekawe czy podloge wzmocnili (nie chce mi sie czytac...)
  
 
buehehehe, prawdziwe dane znajdujea sie w nawiasach

oto charakterystyka pojazdu:

17.1Hp @ the wheels
29sec @ 25mph
0-100 2 days
  
 
ODJEB radio na kółkach a jakie pakowne... hehehe
  
 
Mi sie tam on podoba Jeszcze szybka jak w tej zoltej 500 na F&F jakies poszerzenia i fele i jest gites
  
 
Osiagi nie wazne ale jak on tak chamsko kapcie palil tez tak chcem
  
 
to se kup be em wu z 1980 roku z prawie zarnietym, trzecim juz, z przebitymi numerami 4 razy silnikiem za 3000 i tez tak bedziesz mogl ;]
  
 
Najlepsze jest zdjątko porównawcze nie ma bata

Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: Sobot dnia 2004-04-16 08:37:31 ]
  
 
Ludzie to mają pomysły,dobrze,że nie wiecie co dzieje się w Mojej głowie.A co do malucha to całkiem fajny inne spojrzenie na robienie malca - kompleksowe - czyli:wygląd,audio i silnik.
  
 
Gośc pali goome malcem... spoko - codzienny widok Ale co ten drugi robi za nim? Tzn na cholere siedzi za samochoem?
  
 
ten drugi trzyma podnosnik...
  
 
heh.. ten z tyłu siedzi i pedałuje

a tak serio, to nieźle to wymyślili - na podnośniku i na wielkiej plamie oleju, żeby dymek lepszy szedł