CALIBRA FOTKI

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco






Troche zakurzona ale co tam...

Juz smigam na Polskich blachach...te fotki byly robione jakies 3 tygodnie temu...teraz sie cala swieci bo juz byla jakies 10 razy nawoskowana
  
 
bardzo łądny egzemplarz

tylko felgi mi się nie podobają
  
 
A jaki silniczek i wyposażenie? Głowiczka 16-stka?
Bardzo ładny coliberek.
  
 
To po kolei....
Silnik 16V po tuningu w niemczech...170KM
Pelne wyposazenie bez skory czyli:
-KLIMA
-ABS
-WSPOMAGANIE
-PODGRZEWANE FOTELE
-ELEKTRYCZNE PODGRZEWANE LUSTERKA
-ELEKTRYCZNE SZYBY-DOMYKANIE SZYB Z ALARMEM
-ELEKTRYCZNY SZYBERDACH
-CENTRALNY ZAMEK
-KLIMATYZOWANY SCHOWEK
-SERYJNE KUBELKI
-ZAWIESZNIE KONI -60mm Z PELNA REGULACJA TWARDOSCI
-DYSTANSE PO 30mm NA STRONE

I inne takie tam duperele

Co do felgo to narazie nie zmieniam bo nie mam kaski, ale i tak pewnie wiekszych nie wstawie bo przy tym zawiasie ciezko sie jezdzi juz na 15'. Mysle ze zle fotk wyszla bo te felgi naprawde sa fajne i maja duzy rant ale to w sumie tez zalezy od gustu...mnie sie podobaja
  
 
No gratuluje wozka. Musze przyznac ze to jedno z moich marzen, ale jak narazie poza zasiegiem finansowym. Pewnie jak mnie bedzie juz stac na taki samochod to bedzie juz taki stary ze go nie kupie, ale popatrzec milo. Oczywiscie mialem na mysli takie marzenia dosyc realne.

Pozdrawiam
  
 
Ja kiedyś się fascynowałem Oplem Manta A. Miałem przez rok. Silnik 1,6L całe 8 wentyli, z wyposażenia dodatkowego miał Safari 5 i głośniki Tonsil. To taka moja stara miłość.
  
 
ładniutka! tylko jej nie "uzewnętrzniaj", calibra jest już ok sama w sobie. nie wiem czy dobrze widzę ale chyba już w nowej grafice (znaczek z przodu)? moja ulubiona
  
 
bardzo ładna. powiedz mi tylko jak wygląda dokłądnie krok po kroku sprawa kosztów tez chce auto zza Odry przywieść
  
 
Teraz polecam jechac po samochod produkcji japonskiej do Reichu. Cey sa ciagle niskie czego nie mozna powiedziec o niemieckich furkach. Wczoraj wlasnie kolega przywiozl Honde Prelude 2.0Si z 91 roku za 400E od pierwszego wlasciciela, garazowana Piekne cacko. Co do oplat to oprocz akcyzy placonej od kwoty na umowie lub fakturze w Pl trzeba zaplacic jakies 1200 zlotych na pierduly...