Gdzie jest przekaznik świateł w FL`93

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Gdzie moze znajdowac sie przekaznik od swiateł mijania w moim malcu 93???? gdy właczam swiatła na pierwsze pstrykniecie mam normalnie postojówki a na drógim spstryknieciu włacznikiem tez tylko postojówki........pozatym długie działają,NIEMAM TYLKO SWIATEŁ MIJANIA.dowiedziałem sie ze to na bank przekaznik tylko ze niemoge go znalezc.POMOCY!!!!!!
  
 
Cytat:
2004-09-27 19:26:37, pzssquad pisze:
Gdzie moze znajdowac sie przekaznik od swiateł mijania w moim malcu 93???? gdy właczam swiatła na pierwsze pstrykniecie mam normalnie postojówki a na drógim spstryknieciu włacznikiem tez tylko postojówki........pozatym długie działają,NIEMAM TYLKO SWIATEŁ MIJANIA.dowiedziałem sie ze to na bank przekaznik tylko ze niemoge go znalezc.POMOCY!!!!!!



a jestes pewien ze masz przekaznik?? ja mam dwal FL'e 89 i 90 i w zadnym nie bylo fabrycznie. sprawdz lepiej bezpieczniki, wsuwki w skrzynce bezpiecznikow, kostke laczaca przelaczniki pod kierownica z reszta wiazki(malo prawdopodobne). Jest jeszcze jedna ewentualnosc: uszkodzony przelacznik pod kierownica.

pzd c.
  
 
Cytat:
2004-09-27 19:26:37, pzssquad pisze:
Gdzie moze znajdowac sie przekaznik od swiateł mijania w moim malcu 93???? gdy właczam swiatła na pierwsze pstrykniecie mam normalnie postojówki a na drógim spstryknieciu włacznikiem tez tylko postojówki........pozatym długie działają,NIEMAM TYLKO SWIATEŁ MIJANIA.dowiedziałem sie ze to na bank przekaznik tylko ze niemoge go znalezc.POMOCY!!!!!!



Sprawdz czy cos puka w bagazniku jak wlaczasz dlugie.

Jak nie puka to obawiam sie ze masz uszkodzony zespol przelacznikow pod kierownica.
  
 
Nic nie puka jak właczam długie tak jak by nie było przekazników.
A wiec przełaczniki pod kieronicą? jak to wyglada i gdzie dokładnie sie znajduje?czy to jest pod obudowa od stacyjki gdzies przy manetkach od kierunków i wycieraczek czy jeszcze gdzieś indziej??? i czy drogie sa te przełaczniki?
  
 
Musi byc gdzies przekaznik !! w moim starym malcu (82r) byl pod maska , pod wykladzina (tak sobie lezaly ) w Elegantach jest w srodku po lewej stronie w bezpiecznikach !! a w el 93 ??
  
 
Cytat:
2004-09-27 22:49:07, pzssquad pisze:
Nic nie puka jak właczam długie tak jak by nie było przekazników. A wiec przełaczniki pod kieronicą? jak to wyglada i gdzie dokładnie sie znajduje?czy to jest pod obudowa od stacyjki gdzies przy manetkach od kierunków i wycieraczek czy jeszcze gdzieś indziej??? i czy drogie sa te przełaczniki?



Jak nie puka znaczy ze nie masz przekaznikow i od tego wlasnie pala sie przelaczniki pod kierownica. Sprobuj dzwignia zmiany swiatel poruszac na boki/docisnac moze uda sie zalaczyc swiatla.
  
 
Cytat:
Musi byc gdzies przekaznik !!



Oczywiscie ze musi ale w maluchach nie zakladali a jak juz masz tzn ze kumaty wlasciciel sobie zalozyl

Cytat:
w moim starym malcu (82r) byl pod maska , pod wykladzina (tak sobie lezaly ) w Elegantach jest w srodku po lewej stronie w bezpiecznikach !! a w el 93 ??



W elegantach masz jeden przekaznik i dziala prawdopodobnie na swiatla krotkie a dlugie sa bez przekaznika (wczoraj ogladalem schemat el i elx i zauwazylem tylko jeden przekaznik)
  
 
W takim razie czy ktos z wawy ma tanio do sprzedania takie przełączniki??? chetnie kupie PILNE!!!!!!!!!