Nocny KJS Krakow 11 IX

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kolejna eliminacja Amatorskich Mistrzostw Krakowa odbędzie się w dniu 11 września 2004 (sobota). Jest to również Konkursowa Jazda Samochodem (KJS) o 1/6 pkt. do licencji krajowej. Trasa ok. 150km, 9 prób sportowych (Kraków, Wieliczka). Start do imprezy o godz. 18:00, po mecie dla wszystkich uczestników OGNISKO. Zgłoszenia są przyjmowane w siedzibie Automobilklubu - Kraków ul. Na BArciach 6, od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-15:00 lub za pośrednictwem internetu, na adres: biuro@automobilklub.krakow.pl
Wpisowe wynosi:
- do dnia 8 września (środa) 100zl.
- po 8 września (czwartek, piątek) 120zł.


Szczegoly - Strona AK

ktos moze zainteresowany?
  
 
miałem jechac ale niestety nie wyrobie sie z finansami na głupie wpisowe i mój start musi zostac odłożony ale w październiku postaram sie zacząc w to bawić na poważnie
od dzis nie jem żeby mieć na benzyne i wpisowe za miesiąc
  
 
ani kasy, ani czasu wiec lipa. a impreza zapowiada sie mila bardzo.
  
 
qrde to on jest nocny?nawet nie zauwazylem.to coraz bardziej sie napalam...ale pewnie nic z tego nie bedzie
  
 
up!

no i jak rajdowcy? ktos sie zapisal?
ja ostatnio zamiast spac, przygotowuje auto i nadal bardzo chce wystartowac...
  
 
dziś niestety musiałem pójśc zapłacić 174zł ubezpieczenia za samochód i już wiem na 300% że nic z tego , benzyna jest na wpisowe nie ma
  
 

i juz po wszystkim. kjs na dlugo zostanie w pamieci;).
braklo troche szczescia (liczac po kolei: wypiely sie kable od zaplonu, taryfa, padl zabierak, zaczela sypac sie skrzynia - teraz juz tylko spokojnie zeby dojechac, punkty karne za spoznienie (wymiana zabieraka), naciagnela sie linka sprzegla, calkowity brak trzeciego biegu...).

miejsce odlegle, ale limit jest, wiec ciesze sie ze dojechalismy!

bardzo dziekuje za pomoc ludziom, ktorzy pomogli mi wystartowac: zaloga z malucha, ktora zatrzymala sie na dojazdowce, bezinteresownie pomogla nam przy awarii i ofiarowala swoj zapasowy zabierak!!!, widynek & pomarancza - dostarczajac czesci, asia - pozbawilem ja rozrusznika na weekend;), konrad - dzielnie spedzal ze mna ostatnie noce w garazu, do konca nie wierzac ze dojedziemy chocby na start:)))), a pozniej mnie pilotowal, no i magda - za to ze musi to wszystko znosic;).
bardzo dziekuje!
  
 
Gratuluje zdobytych punktów, chyba pierwszych w twojej karierze jako kierowcy. Jedyne co mnie zastanawia cały czas to awaryjność twojego malucha, niby cały czas naprawiany, a ciągle zepsuty . Podejrzewam że do tej 2-3 w nocy to się tam niezłe chlanie odbywa...
  
 
gratulacje mountez.fajnie ze ktos w koncu zaczyna zbierac te punkty
  
 
Gratulacje rowniez odemnie Montez mam nadzieje ze za niedlugo wszyscy sie spodkamy na jakims KJS jako uczestnicy
  
 
Cytat:
2004-09-13 16:23:59, R_E_K_I_N pisze:
Gratulacje rowniez odemnie Montez mam nadzieje ze za niedlugo wszyscy sie spodkamy na jakims KJS jako uczestnicy



ja planuje start na 9 października w krakowie może ktos jeszcze sie skusi

SZUKAM kogoś na prawy fotel co by nie robił tylko za balast


[ wiadomość edytowana przez: lukaszc dnia 2004-09-13 16:45:32 ]
  
 
zapraszam na fotki z kjsu do galerii meehow'a