KOSZMAR BMW -zobaczcie to koniecznie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ludzie popatrzcie sobie jak bardzo łatwo sp*******ć sobie BMW ,
  
 
niby na co mamy popatrzeć?
  
 
Cytat:
2004-09-10 21:52:57, MARCIN_RADOM pisze:
niby na co mamy popatrzeć?

kurde przecież dałem link nie wiem czemu nie było???

podaje jeszcze raz:

http://www.jimmy540i.com/bmwnightmare13.htm
  
 
no teraz jest. widziałem juz te stronkę. fee! mam gdzieś podobną. jak odnajdę to podam link.
  
 
A widziałeś we "wasze bmw" bryke myszy - te to to pryszcz haha
  
 
Cytat:
2004-09-10 23:36:21, Aldik pisze:
A widziałeś we "wasze bmw" bryke myszy - te to to pryszcz haha


nie ,podaj link
  
 
na głównej jest link do "wasze samochody" tam jest e-34 520 myszy.
  
 
ludzie sie naogladali szybkich i wscieklych to teraz buduja takie badziewia. ten styl to pasuje do japoncow typu integra supra czy crx ale tez bez przesady. bmw to jedynie kaleczy...
  
 
no nie! okropnie to wygląda
skąd oni wzięli takie spojlery? z daytona racing?
  
 
no co ty ze słomczyna jest tego tam mnóstwo, od małch do chyba metrowych albo i lepiej, misie na fajere, kleksy byłem z kolegą tydzień temu pośmialiśmy się troche,( FOLKLOR)
  
 
o fuck
  
 
powiem szczerze ze za takie kalectwo BMW powinni karac.....
Za cos takiego pare latek
Przeciez BMW ma w sobie piekno ktorego nie da sie poprawic, czyz to nie prawda ?!
  
 
Wyobraźnia niektórych nie zna granic, ale jak można tak zniszczyć samochód i to w dodatku śiwadomie!!?? A już totalnym kalectwem są te spojlery a'la "szybcy i wściekli" może to i fajnie wygląda na jakimś japońskim samochodzie, ale na litość boską nie na bmw!!!!!! Jednym słlowem TRAGEDIA!!!! Ta strona powinna mieć tytuł : Ku przestrodze!!!, nie róbcie tego w domu
  
 
jak juz obejrzeliście sobie auto myszy, to zobaczcie teraz jego siostrę: SIOSTRA MYSZY
  
 
jeszcze jedno. auto myszy zostało usuniete z działu "wasze samochody" bo wzbudzało kontrowersje, i niemiłą dyskusję.
pozdrawiam
  
 
Noo siostra myszy to ujdzie, głupie tak samo ale ...
  
 
pewnie że by uszła gdyby jej uciąć głowe i na to miejsce cos ładnego i normalnego włożyć
  
 
Cytat:
2004-10-14 13:18:25, MARCIN_RADOM pisze:
jak juz obejrzeliście sobie auto myszy, to zobaczcie teraz jego siostrę: SIOSTRA MYSZY



link nie dziala