Felgi do Fiaciora

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jAKIE FELGI DO MOJEGO FIATA? OD CZEGO EWENTUALNIE BEDA PASOWAŁY MAM OPONKI 185/60/14 PODOBNA Z BETY PASUJA?? KLUBOWICZE POMUSZCIE
  
 
Cytat:
2005-01-03 00:35:59, zelmender pisze:
jAKIE FELGI DO MOJEGO FIATA? OD CZEGO EWENTUALNIE BEDA PASOWAŁY MAM OPONKI 185/60/14 PODOBNA Z BETY PASUJA?? KLUBOWICZE POMUSZCIE


po pierwsze: odblokuj CAPS LOCK
po drugiego: do jakiego Fiaciora? (126, 125.....?)



[ wiadomość edytowana przez: owz dnia 2005-01-03 00:39:55 ]
  
 
strzelam że chodzi o Fiata 126
  
 
Chyba pudło => 185/60/14
  
 
uuu nie zauważyłem...ale w końcu to ty masz okularki na nosie
  
 
Też mi się wydaje, że chodzi o 125p. A felgi psują z BMW, jeśli mają rozstaw śrub 4*100, to wystrczy zastosować śruby pływające.
  
 
Faiat tipo, tempra, itp, itd....... 4x98 po co z 4 x 100 kombinowac,???? tyle jest felg 4 x98
  
 
Cytat:
2005-01-05 13:22:03, CarvMachine pisze:
Faiat tipo, tempra, itp, itd....... 4x98 po co z 4 x 100 kombinowac,???? tyle jest felg 4 x98



faktycznie duzo fiat/lancia/alfa i podobne.... na 4x100 masz 100x wiekszy wybor a sruby plywajace zalatwiaja sprawe. kwestia ew. roztoczenia felgi lub dystansu/pierscienia centrujacego
  
 
Fiat
Lancia
Alfa romeo
Maserati
Polonez


te maja 4x98 pod warunkiem ze felgi sa 4 srubowe
  
 
nie znam sie az tak jak oprzedmwócy ale czy w fiaciorze nei były przypadkiem 13"??
a w ładzie 14"??
wiec do tych oponek to chyba raczej ładowski... poprawcie mnie jak błądzę...
  
 
POMUSZMYzatem...(ludzie ortografia!!!)
sFiatowiec - błądzisz.Łady miały podobnie jak 125p 13".
Z BMW jedynie 3 i to nie rekin,bo te tez miały 13".
Ja proponuję: Poldek Truck/Fiat 132/Argenta.
Nowsze Fiaty mają zbyt duże ET.



[ wiadomość edytowana przez: kaovietz dnia 2005-01-05 15:48:22 ]
  
 
fiat 125 rocznik 90 obecnie mam felgi 13 ale mam opnki 14 i chciałem ja założyc na jakies felunie zeby pasowany do Fiaciora marzą mi sie białe. bo DF granat wiec beda pasowały jak myslicie??
  
 
Polecam tzw motylki z fiata 132 , bardzo ładne , wytrzymałe , troche ciężkie , ale pasują idealnie , jedna wada , troche trudno je dostać , ale miodnie wyglądaja na kancie . rozmiar 14 x5,5'
Mam już 2 komplety , z letnimi i zimowymi gumami
  
 
ja mam u siebie felgi od Tipo z oponami 185/60/14, ostatni oglądałem łądne stalówki z ładnym rancikiem i oponkami 195/50/15, tak mnie sie spodobały, otwór centrujący to mały problem roztoczyć bo mam dojście do sporej tokarki, a co z tym rozstawem srub jesli jest 4x100?ze zwykłymi srybami nie dam rady????? w jakiej cenie ew. są te śruby pływajace? zwykłe fiatoskie są po 1,80zł/szt


Cytat:
Polecam tzw motylki z fiata 132



ja w poniedziałek objezdziłem wszystkie szroty i na żadnym nie ma, chyba musze zacząc szukać poprzez gazety ale wątpie żebym cos znalazł

[ wiadomość edytowana przez: Chrostek dnia 2005-01-05 16:43:32 ]

[ wiadomość edytowana przez: Chrostek dnia 2005-01-05 16:47:03 ]
  
 
ja wlasnie mam kólka rozmiarze 185/60R14... Pochodza od fiata 132 i sa to popularne motylki tylko troszeczke dziwnie pomalowane



tak to sie prezentuje
  
 
taa motylki sa fajne tylko trzeba je dostac. sam to niedawno przerabialem no ale na zime moga byc ewentulanie kup sobie od poldka trucka.
  
 
Cytat:
2005-01-05 16:40:53, Chrostek pisze:
a co z tym rozstawem srub jesli jest 4x100?ze zwykłymi srybami nie dam rady????? w jakiej cenie ew. są te śruby pływajace? zwykłe fiatoskie są po 1,80zł/szt



ja mam 13 calowe felgi stalowe od bmw, rozstaw srub 4x100, normalne sruby (troche dluzsze) i nic sie nie dzieje. jezdze tak juz 2,5 roku i nic sie nie dzieje, jedyne co to trzeba roztoczys otwory, aha ale w tym watku chodzi o 14 cali malo jest teraz fajnych i w miare ladnych felg stalowych. wszystko na jedno kopyto.

pozdro600
  
 
Cytat:
Nowsze Fiaty mają zbyt duże ET.



za duze tzn jakie ... a tak zeby do malucha pasowały 13 i z tyłu o wahacze nie tarły i zeby z przodu o wszystko to co ? fele od rekina maja et18 i sa szeroko bardzo... od sc maja et33 i mysle ze powinny styknac ... tak zbey sie schowały w nadkola zeby nic nietarło ... dylemat bo mam jedna felge od sc ... i komplet od rekina ... :/
  
 
Alu z Lancii Bety HPE
Tanie i fajne...a jak troszke za głęboko wejdą to dystansiki
PZDR
  
 
wujek, bys zalozyl te felgi z bety na jakies autko , fotasa pstryknal a nie gadu gadu tylko