Klubowy wyjazd na tor w Kielach.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiec wiekszosc zna temat zwiazany z Kielcami
Wiec planuje wyjazd na tor Kielecki gdzies tak w kwietniu wraz z Klubem Tuningowym z Krakowa.
Naprawde warto Co uwazacie? Bo mysle jechac na dwa dni. 1 dzien jazda po torze, wieczorem jakas integracja i nastepnego dnia tak w srodku dnia poworot czy jednodniowka czyli wyjezdzamy rano i wracamy wieczorem. Niedlugo dowiem sie o ceny. Oczywiscie czesc kosztow toru poniesie Klub tak aby zabawa byla najlepsza i jak najtansza. Trzeba tak szybko myslec aby zarezerwowac tor.

Wiec myslimy i smiamy do Kielc na tor
  
 
Ja jade na 100%%%%%
  
 
Ja tez jak cos to pojade na stowke tylko niestety jako widz bo przeciez T4 tam nie posmigam
  
 
ja też z checią bym pojechał......ale dopiero na wiosnę
  
 
Cytat:
2005-01-11 14:32:22, Rapcio pisze:
Ja tez jak cos to pojade na stowke tylko niestety jako widz bo przeciez T4 tam nie posmigam


Ja mam nadzieje że pojedziemy już naszymi VW
  
 
Cytat:
2005-01-11 14:35:41, kosagti pisze:
ja też z checią bym pojechał......ale dopiero na wiosnę



No tak jak pisalem ololice kwietnia
  
 
Tez jestem zainteresowany.
Hmm combo czy hania... nieno hania...
  
 
Jeśli mogą fani to ja bardzo chętnie.

Gdyby ktoś był w najbliższym czasie w Wawie, to proponuję wyskok na gokarty.

Pzdr. T.
  
 
Cytat:
2005-01-11 16:50:28, Toom pisze:
Jeśli mogą fani to ja bardzo chętnie. Gdyby ktoś był w najbliższym czasie w Wawie, to proponuję wyskok na gokarty. Pzdr. T.



Tak moga znajdzie sie miejsce na torze
  
 
Cytat:
2005-01-11 16:50:28, Toom pisze:
Jeśli mogą fani to ja bardzo chętnie. Gdyby ktoś był w najbliższym czasie w Wawie, to proponuję wyskok na gokarty. Pzdr. T.



OOoo ja jestem chetny jak diablli . Tylko napisz Toom jak mozesz najlepiej na priv jak to cenowo wyglada i kiedy sie wybierasz . Strzaleczka
  
 
Jestem chętny .... ale bez zoom'a nie jade
  
 
My z pemem oczywiscie tez się piszemy,a ja może już nową furką...zobaczymy...
  
 
Raczej pojade ale nie obiecuje na 100% tylko na 99,9%
  
 
Ja moge wziasc kamere i jechac z kims...... Samemu mi sie nie chce !!! Chyba ze na lawecie ....
  
 
Widze ze spoko imprezka się zapowiada na wiosnę.... ja bym się z chęcią łapał ale jak coś to zalezy od Rafauu .. .ale to jeszcze się zobaczy .... tak czy inaczej spoookooo pomysł ... barwa dla POMYSŁODAWCY
  
 
Cytat:
2005-01-11 21:04:13, Beeep pisze:
Jestem chętny .... ale bez zoom'a nie jade


No wiadomo ze pojade
A Gallapagos pochwali sie driftami... bo obiecywal
No i bylbym za taka dwudniowa... brakuje nam wiekszej integracji, zeby sie poznac blizej Mam nadzieje ze wlasciwie mnie odbierzecie

[ wiadomość edytowana przez: zoom dnia 2005-01-12 05:30:44 ]
  
 
ja też chętnie pojade tylko jeszcze nie wiem z kim!! jak by mnie kto raczył wziąc to privy prosze
  
 
Hehe No Zoomcio ja nic nie obiecywal, ale jesli cos sie zmieni to czemu nie . A co do tej integracji to kogo chcesz "doglebnie" poznac? . Bo w razie czego trzeba bedzie sie przygotowac
  
 
Cytat:
2005-01-12 00:36:59, zoom pisze:
No wiadomo ze pojade A Gallapagos pochwali sie driftami... bo obiecywal No i bylbym za taka dwudniowa... brakuje nam wiekszej integracji, zeby sie poznac blizej Mam nadzieje ze wlasciwie mnie odbierzecie [ wiadomość edytowana przez: zoom dnia 2005-01-12 05:30:44 ]



zoom to powazny temat a ty ciagle o jednym
  
 
Cytat:
2005-01-12 14:27:11, Pingu pisze:
zoom to powazny temat a ty ciagle o jednym


Ja jak najbardziej jestem powazny Na torze nie bylem (chyba ze kolejowym..) wiec z wielka checia bym sie wybral. A ktsw chyba nie bylo na takiej 2 dniowej imprezce zeby pogadac i posmiac sie i wogoletam takie ... dlatego tez byla by to fajna "wycieczka"