MAP SENSOR

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
WITAM
JAKIE POWINNY BYC OBJAWY PRZY ODLĄCZONEJ WTYCZCE OD MAP SENSORA..BO U MNIE NIC SIE NIE DZIEJE... MOZE JEST WALNIETY ?... OSTATNIO AUTKO MI PALI DUZO... TANKUJE ZA 50 ZL I ROBIE OK 80 Km !!! WYMIENIONE FILTRY, SWIECE, PRZEWODY, PLYNY, SONDA NO I OSTATNIO ODLACZYLEM MAPA ALE NIC SIE NIE DZIALO...
POZD. METIK
  
 
...nierówna praca silnika z tendencjami do gaśnięcia, złe spalanie mieszanki, dławienie się... (silnik 1,4 CVH CFI)
  
 
to wlasnie tak jest u mnie... moze nie gasnie chociaz jak jest dobrze nagrzany silnik to obroty ale to przy hamowaniu spadaja bardzo nisko i zgasl mi z 2 razy... ale co do reszty to tak jak napisales... dlawienie przy przyspieszaniu...o paleniu nie wspomne.
pozdr.
  
 
hehe a mozecie powiedziec co ma oznaczac odlaczenie wtyczki od MAP SENSOR i gdzie sie ona znajduje
  
 
tzn. jak zachowuje sie silnik z podłączonym sensorem a jak bez niego... nio a wtyczka ele. znajduje sie przy MAP-ie...
  
 
Niestety to droga zabawka ok. 900PLN (chora cena w OMC). Zdejmij przewód gumowy od sensora i przedmuchaj go (przy okazji sprawdzisz czy jest drożny)...może to pomoże... Skontaktuj się z slawas1 - może taniej Ci pomoże? ...ewentualnie szrot (jeśli to ten czujnik)
  
 
Cytat:
2005-02-20 22:10:12, edis4 pisze:
Niestety to droga zabawka ok. 900PLN (chora cena w OMC). Zdejmij przewód gumowy od sensora i przedmuchaj go (przy okazji sprawdzisz czy jest drożny)...może to pomoże... Skontaktuj się z slawas1 - może taniej Ci pomoże? ...ewentualnie szrot (jeśli to ten czujnik)


oj droga teraz zeby byc pewnym zostaje go podlaczyc pod kompa...jutro sprawdze ten przewod moze cosik to da.... DZIEKI ZA ODZEW.... jade zatankowac.... głodomora
  
 
Cytat:
2005-02-20 22:10:12, edis4 pisze:
Niestety to droga zabawka ok. 900PLN (chora cena w OMC). Zdejmij przewód gumowy od sensora i przedmuchaj go (przy okazji sprawdzisz czy jest drożny)...może to pomoże...




ile jest rodzajow map sensora do forda?
Po czym poznac na szrocie, ze czujnik bedzie pasowac?