Muza przez wejście telefoniczne...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!!
Przekopałem elektrodę, archiwum bestiales i nic.
Pytanie:
Jaką będę miał jakość dźwięku po podłączeniu odtwarzacza mp3 do wejscia telefonicznego w radiu CDR2005??. Jest to radio typu 2DIN i nie ma wtyczki pod zmieniarke a jedna płytka CD to troche mało
Ma ktoś jakieś doświadczenia?
  
 
na pewno mono...
  
 
transmitery mp3
spróbuj sobie kupić coś takiego do mp3 napewno jest lepsze niz podłaczanie do kabelka od telefonu. W ofercie są ceny hurtowe, jak chcesz mogę kupić w tej cenie i wysłac Tobie.
pozdr
p.s. dodam ze najtańsze urządzenie jest chyba lepsze niz mono...

[ wiadomość edytowana przez: WojtGda dnia 2007-02-22 18:04:38 ]
  
 
Mam nawet kilka takich urządzeń włącznie z tym co jest w podanym linku i powiem,że jakość jest niewiele lepsza od kasety bo przechodzą zakłócenia do odtwarzanego dźwięku. I nie jestem pewien czy to jest stereo mimo, że jest tak napisane na obudowie. No cóż - made in China.
Na elektrodzie piszą, że podobną jakoś dźwięku jak z odtwarzacza mp3 przekazuje do radia MODULATOR FM, którego wpina sie w antenę. Tylko, że jedyny modulator fm jaki znalazłem jest za 200 zl. Są jeszcze jakieś inne rozwiązania??
  
 
e... nie jest tak zle... ja mam ten model:
tototototoot
I przyznam ze spisuje sie znakomicie. Wczesniej tylko rozbebeszylem kabel i wywalilem ten dziadowski zasilacz, a podlaczylem przez huba usb do zasilacza ktory zlozyl mi znajomy. Przed zakupem poprosilem sprzedawce w sklepie czy moge toto przetestowac - bardzo sie obawialem ze jakosc bedzie dziadowska bo tak wszyscy po tym jezdza... kilkanascie minut testowalem kilka utworow testowych zgranych i puszczanych z palmtopa przez ten transmiter, jak i bezposrednio nagranych na plyte CD. Po dluzszym czasie wsluchiwania sie w oba stwierdzilem ze roznica jest na prawde niewielka, co mnie bardzo milo zaskoczylo i pozbawilo obaw zwiazanych z "dziadowskoscia transmisji". Roznica glownie polega na tlumieniu najnizszych czestotliwosci, jednak bez problem mozna to obejsc w equalizerach, lub chocby w najprostrzej jego wersji jaka istnieje w moim radiu sony: czyli bas na okolo +3 w skali -7 +7. Ogolnie jest tez nieco ciszej, ale na to tez ma wplyw poziom glosnosci ustawiony w urzadzeniu generujacym dzwiek.
Jako "polsrodek" przed zakupem radyjka z wejsciem IN polecam BARDZO.
ps. Co do anteny - ja mam standardowa od radia - na dachu - malutka, krotka... transmiter ukryty mam w podlokietniku. Nigdy nie ma szumu, ani przerwan. Tez warto przetestowac na ktorych falach nadaje najlepiej - osobiscie mi sie wydaje ze w mojej wersji nieco lepiej brzmi czestotliwosc 106,7 niz 107,9
  
 
witam ja ma cos takiego: trutututut testowane na SC804(C) w omedze i w Lexusie LX400 (roczne auto) w ktorym ktos zrobil kawal i zamontowal kaseciaka, i w jednym i w drugim przypadku padaka straszna - cos tam slychac ale nie da sie dostroic idealnie radia i sa poprostu trzaski szumy nakladajace sie fale, ustawialem na kazdej czestotliwosci i tych dolnych i tych gornych. Wywalilem do schowka bo sie nie da uzywac. O stokroc lepiej zachowuje kaseta/adapter. tak czy siak to i to mam w aucie wiec jesli ktos chcialby przetestowac to zapraszam na priv (okolice katowic)
Moze ktos ma iiny model i moge u niego zobaczyc to w akcji, moze bedzie lepszy dzwiek

Ale mam pytanie do ELEKTRONIKA czy da sie podlaczyc wyjscie sluchawkowe z telefonu (zwykly mini jack) do mojego radia SC804(C) poprzez gniazdo do sterowania zmieniarka ( ze zmieniarki do radia idzie sygnal analogowy czy cyfrowy?) dzieki i pozdrawiam