Ciekawe malowanie aut - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Za cala ciezarowke z naczepa koles nie daleko mnie dal podobno 7 tys zl wiec nie duzo.
Sam mam ochote swoja ciezarowke pomalowac w motyw Terminatora - tak mi sie marzy
  
 
jak by mi jakas glupia ci** na parkingu zrobila ryse na takim czyms to bym udusil na miejscu
  
 
Wszysko zależy od szczegółów i poziomu skomplikowania. Jest kilka ajnie pomalowanych zestawów w PL, mnie podoba się DAF matrixowy
  
 
Cytat:
2007-06-03 21:46:32, Wojo pisze:
Wszysko zależy od szczegółów i poziomu skomplikowania. Jest kilka ajnie pomalowanych zestawów w PL, mnie podoba się DAF matrixowy



Ja mowilem o volvo NEMO Nie daleko mnie mieszkaja - wygral krajowy konkurs a i na zagraniczne jezdzi.
  
 
Mnie on nie porywa Jakoś nie przemawia do mnie motyw Ale jeśli dali za to 7 koła to nieźle
  
 
Cytat:
2007-06-03 21:54:54, Wojo pisze:
Mnie on nie porywa Jakoś nie przemawia do mnie motyw Ale jeśli dali za to 7 koła to nieźle



Mi tez,ale wnetrze super i ma zrobiony trojnik do wydechow - po nacisnieciu guziczka omija tlumiki i pusty wydech sie robi - podobno szyby w oknach drza
FOTA
  
 
Szkoda że fota bez naczepy. O wydechu nie słyszałem, może jeszcze nie było jak o nim czytałem. Ale musi być ostro
  
 
Cytat:
2007-06-03 22:17:37, Wojo pisze:
Szkoda że fota bez naczepy. O wydechu nie słyszałem, może jeszcze nie było jak o nim czytałem. Ale musi być ostro




Fotki z naczepą
  
 
Cytat:
2007-06-03 19:25:22, Paulinka pisze:
Lexus jak dla mnie rządzi! Ktoś ma niesamowity talent! (jeszcze z 5 lat i może ja tak będę Na razie sie uczę ) [ wiadomość edytowana przez: Paulinka dnia 2007-06-03 19:26:19 ]


To wiemy do kogo zgłosić się w najbliższym czasie .

Nie wiem jak jest z tymi cenami, mówi się że za taki element to tyle czy tyle, ale powiem wam, że widziałem już kilka pomalowanych auta, ale nigdy jeszcze nie widziałem takiego majstersztyku jak na tym leksusie.
Myślę że cena daleko odbiega od standardowych.

Np. ta ciężarówka NEMO ma stosunkowo prosty wzór i delikatnie mówiąc nie powala.
Jeśli jesteśmy przy temacie wodnym, to tam na zdjęciach jest auto pomalowane w orki i jest dużo lepiej zrobione, widać nawet refleksy wodne odbijające się od rybek, cieniowanie wody itp .
  
 
Cytat:
2007-06-03 21:50:13, Seba pisze:
Ja mowilem o volvo NEMO Nie daleko mnie mieszkaja - wygral krajowy konkurs a i na zagraniczne jezdzi.



Seba a myslałes o tym aby kask motocyklowy sobie wymalowac aerografem?
  
 
Cytat:
2007-06-04 12:12:56, skidmarks pisze:
Seba a myslałes o tym aby kask motocyklowy sobie wymalowac aerografem?



Tak,ale poczekam az bardziej go zniszcze
  
 
Cytat:
2007-06-03 18:51:42, -OMEN- pisze:
Ciekaw jestem jak Wam to się spodoba . Dla mnie pierwszy Leksus i przedostatni Mercedes to prawdziwe dzieła sztuki. TUTAJ Jak ktoś jest przed lakierowaniem auta, może skorzystać z pomysłu .



Szoookowo, ten lex i mesiu. aczkolowiek ten mesiu w kwiateczki to ciekawe ile stracil na wartosci straszna wies
  
 
Cytat:
2007-06-05 10:44:52, ZieleTDH pisze:
Szoookowo, ten lex i mesiu. aczkolowiek ten mesiu w kwiateczki to ciekawe ile stracil na wartosci straszna wies




e tam gadasz w zakłądzie pogrzebowym jak znalazł
  
 
Cytat:
2007-06-05 10:56:08, skidmarks pisze:
e tam gadasz w zakłądzie pogrzebowym jak znalazł


Grabarz car ?
  
 
Cytat:
2007-06-05 12:22:21, ZieleTDH pisze:
Grabarz car ?



"The Last Ride"

  
 
Witam

Moj przyaciel zajmuje sie profesinalnym malowaniem aerografem. tu jest jest stronka:

http://borysgierlinski.w.interia.pl/aero1.html

gdyby ktos był zainteresowany zapraszam na prv.

dodam ze eny sa smiesznie małe