Wygłuszenie bagażnika - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-07-20 10:31:48, olusia69 pisze:
hmm wszystko pieknie ladnie ALE ja przed oklejaniem podlogi w escorcie 2 razy bym sie zastanowila.. bo jesli ruda zacznie ja brac to dowiesz sie o tym dopiero jak podluznice i reszta zaczna sie trzymac tylko na tych matach w moim essim z 97r blacharz sciagal te fabryczne maty wygluszajace jak robil podloge, bo pod nimi byly juz dziury:/ takze przed wygluszeniem polecam zajac sie najpierw blacharką podlogi


Olusia, oczywiście masz rację, wygłuszenie robi się na amen, i pod warunkiem, że nie będzie trzeba rwać tego za jakiś czas. Tego nawet nie pisałem, bo uważam to za oczywiste...
  
 
surec a ile mat ci poszło na cały bagażnik? kupiłem 12 sztuk, obkleiłem podłogę bagażnika i nadkola już mi zaczyna brakować mat:/ zastanawie mnie ile mam ich jeszcze dokupic?
  
 
Cytat:
2007-07-20 10:31:48, olusia69 pisze:
hmm wszystko pieknie ladnie ALE ja przed oklejaniem podlogi w escorcie 2 razy bym sie zastanowila.. bo jesli ruda zacznie ja brac to dowiesz sie o tym dopiero jak podluznice i reszta zaczna sie trzymac tylko na tych matach w moim essim z 97r blacharz sciagal te fabryczne maty wygluszajace jak robil podloge, bo pod nimi byly juz dziury:/ takze przed wygluszeniem polecam zajac sie najpierw blacharką podlogi


ta Olusia to taka sprytna dziewczyna sie okazuje, ale ma dziewcze rację
  
 
Cytat:
2007-07-20 12:19:14, solak pisze:
surec a ile mat ci poszło na cały bagażnik? kupiłem 12 sztuk, obkleiłem podłogę bagażnika i nadkola już mi zaczyna brakować mat:/ zastanawie mnie ile mam ich jeszcze dokupic?


nie liczyłem, bo brałem hurtem na kilka aut, ale 50x50 to myślę, że 7-9sztuk, jak wykorzystujesz ścinki i nie ładujesz we wnękę zapasu. Na blachę błotnika dałem matę z filcem. Pamiętaj, żeby dokładnie docisnąć matę, by nie było pęcherzy powietrza. Tam wtedy zbiera się wilgoć i koroduje.