A takie radyjko?? - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zgadzam się z przedmówcami, sam używam już trzeci rok Pioneera deh2000r, (kupiłem go używanego za 65euro) i strasznie go sobie chwale . Nie kupiłbym firsta mogąc mieć za jego cenę pionka
  
 
To się koledzy rozpisali jak ja nie miałem nieciku

Więc
1. pionka używywanego z mp3 w tej cenie raczej wątpię żebym dostał.
2. Tak właśnie myślałem ze takie będzie wasze zdanie
3. Znalazłem sklep internetowy Firsta i tam jest w tej samej cenie co na allegro, ale myślę ze jak coś to lepiej w takim sklepie kupić.
4. Mnie się akurat ono podoba, szczególnie kolor podświetalania Ale szkoda że nie pisze na nim Pioneer
5. Toradek co to znaczy "naciołem się" nie działało, zapsuło się czy moze kiepsko działało??. Bo w sumie to jest rok gwarancji jak coś.
6. Bardzo mi zależy na MP3
7. Myślę że takie radyjko będzie zawsze lepsze niż moje aktualne czyli Ford orginal 2004 (na kasety)
8. Wolałby jedank abo ono kosztowało 299 zł

Ale skoro wszyscy jednogłośnie odradzacie to się zastanowię jeszcze jakiś czas
  
 
Master - juz to pisalem - to radio to dno, dzwiek nie ma zadnej barwy, jest cholernie plaski. Niby sobie radzi z mp3 i cd, ale od razu po kupnie mialo zepsuty naped - a reklamowalem to dopiero pod koniec gwarancji.

Kolor podswietlenia - a jak Ci powiem, ze tego wyswietlacza w ogole nie widac, jezeli nie masz przynajmniej polmorku w samochodzie, a przy -5*C odswiezanie w tym wyswietlaczu ledwo co funkcjonuje.

Poza tym - teraz dalbym wiele, zeby miec jakies firmowe radyjko - mp3 sie ciezko oblsuguje, czeka sie na nie. Radyjko obcina kilka ostatnich sekund kazdej mp3.

DNO DNO DNO DNO DNO DNO DNO.
  
 
ja zrobiłem inaczej, poszedłem do kumpla co zajmuje się car audio. powiedziałem mu ile max mogę zapłacić i żeby wyłuskał coś najlepszego dostepnego za ta kasę na Allegro. No i mam to co mam i nie żałuje!

Alpine Inside
  
 
Cytat:
2005-01-26 00:56:23, toradek pisze:
Master - juz to pisalem - to radio to dno, dzwiek nie ma zadnej barwy, jest cholernie plaski. Niby sobie radzi z mp3 i cd, ale od razu po kupnie mialo zepsuty naped - a reklamowalem to dopiero pod koniec gwarancji. Kolor podswietlenia - a jak Ci powiem, ze tego wyswietlacza w ogole nie widac, jezeli nie masz przynajmniej polmorku w samochodzie, a przy -5*C odswiezanie w tym wyswietlaczu ledwo co funkcjonuje. Poza tym - teraz dalbym wiele, zeby miec jakies firmowe radyjko - mp3 sie ciezko oblsuguje, czeka sie na nie. Radyjko obcina kilka ostatnich sekund kazdej mp3. DNO DNO DNO DNO DNO DNO DNO.



Nareszczie jakies konkrety

A nie tylko " nie bo mi się firma nie podoba"

Dzięki toradek za odpowiedź, żeczywiście mocne argumenty. A jeśli mogę jeszcze spytać to z jakim konkretnie modelem miałes doczynienia??

  
 
Jezeli dobrze pamietam - FA4104.
  
 
Aha czyli właściwie to z tej samej serii

Szkoda że nie znam nikogo kto by takie coś miał żeby sobie na żywo to oblookać i obsłuchać.

Ale pewnie macie wszycy rację, za jakośc trzeba zapłacić!!! (a ja jak zwykle nie mam pieniędzy )

  
 
O ile bedziesz na Walnym to moge Ci je pokazac. Moze chcesz kupic moje - kurzy sie teraz
  
 


Najpierw musze się dowiedzieć o co chodzi z tym całym Walnym?? ::

[ wiadomość edytowana przez: mastercheat dnia 2005-01-26 02:36:09 ]
  
 
ja z pół roku temu kupiłem pioneera DEH 3600MP poprostu dla mne poezja, kupiłem na allegro za coś ponad 700zł, ale używke kupisz taniej. szczeże polecam ten model.
  
 
zdaje się że Yarek ma podobne radyjko u siebie ...zapytaj go..z tego co wiem nie narzeka na nie
  
 
Ja mam blaupunkta cd33 essen . Niestety na orginalnych papierzakach forda nie moge go dobrze rozkręcić, ale i tak brzmi cudnie. Miałem wcześniej jakieś podróbki : firsta, pioniera miałem nawet jakieś sony, ale one mogą się schowac.

p.s. nie kupuj firsta, za podobną cene można kupić bardzo fajną używke. a potem to już tylko glośniki i dopała
  
 
Cytat:
2005-01-26 07:47:59, Artur_ST pisze:
zdaje się że Yarek ma podobne radyjko u siebie ...zapytaj go..z tego co wiem nie narzeka na nie



Zgadza się, mam Firsta FA-4108 tego szarego z czerwonym podświetleniem (od ok.7 miesięcy) i jak narazie nie mogę na niego narzekać. Co do mocy to rzeczywiście trochę przesadzona, ale do reszty nie mogę się przyczepić, a dźwięk hmm, nie jest zły jak na przednie 13 letnie głośniki i tylne 2 letnie . Ja jestem z tych co na pierwszym planie wolą słuchać silnika niż audio . Jak będziesz na ogólnopolskim to sam zobaczysz i ocenisz, chyba, że wcześnij kupisz już jakieś "markowe"
  
 
nono, coraz więcej ZA, żeby się na ogólnopolskim zjawić
  
 
Osobiście bym tego czegoś nie kupił! Nie znoszę takich wynalazków jak Firsty i inne Thompsoniki i Pineary!!! Uważam, że lepiej kupić coś teoretycznie bardziej podstawowego, ale markowego. Polecam Pioneera, Alpina lub Clariona. Zapołacisz więcej, ale masz pewność,że nie wywaliłeś kasy w błoto Ja mam prawie wszystko w samochodzie Pioneera (tylko wzmacniacz JBL) i jeszcze na nic nie nażekałem
  
 
Cytat:
2005-01-26 17:32:30, Pawel_AMG pisze:
Osobiście bym tego czegoś nie kupił! Nie znoszę takich wynalazków jak Firsty i inne Thompsoniki i Pineary!!! Uważam, że lepiej kupić coś teoretycznie bardziej podstawowego, ale markowego. Polecam Pioneera, Alpina lub Clariona. Zapołacisz więcej, ale masz pewność,że nie wywaliłeś kasy w błoto Ja mam prawie wszystko w samochodzie Pioneera (tylko wzmacniacz JBL) i jeszcze na nic nie nażekałem



Jak bym chciał mieć w aucie wszystko pioniera, to bym musiał chyba auto sprzedać żeby mnie było na to stać

Mam nadzieję że się nie obrazisz o tą wypowiedź, ale po prostu tyle kaski to nie będe miał chyba nigdy
  
 
kup sobie używanego Pioneera na pewnie nie pożałujesz, lepszy taki niż jakis nowy First , ja mam już 3 pionka i z żadnym nigdy nie miałem problemów, działały idealnie, teraz mam deh3600mp z mp3 i gra bosko
  
 
First kojarzy mi się jedynie z targowiskiem i pustymi wewnątrz wzmacniaczami:p
Co do radyjek, ostatnio w media w Opolu podczas wielkiej wyprzedaży był fajny Blaupunkcik z mp3 w promocji za 500PLN!!!
Nieco więcej kosztowały Soniaki i Pioneerki.
Takich okazji właśnie trzeba szukać.
Firsta, jeszcze w dodatku za taką kasę w życiu bym nie brał...
Chcesz coś taniego, na mp3 (jeżeli już chcesz w "no name" wybierać) kup sobie np mediona za 199PLN --> zawsze to nie 399, a radyjko na 10000% podobnej "klasy" hehe
W Niemczech np. bardzo dobrze się sprzedają zarówno pod nazwą medion jak i MICROMAX czy tevion (made in Aldi)
Ja u siebie mam Soniaka CDX-MP40, chodzi już drugi rok i w zadnym wypadku nie mógłbym złego słowa na niego powiedzieć!
Jeżeli znalazłbyś coś takiego z używek za rozsądną cenę to nic tylko brać, a nie pakować się w "targowisko z gwarancją"
Co do tego mediona to pełno tego na allegro np.
TUTAJ
Pozdrawiam



[ wiadomość edytowana przez: piter dnia 2005-01-26 20:05:19 ]
  
 
@Master:
Chlopie ja na Twoim miejscu bralbym to radio. Sam kilka miesiecy temu kupilem goownianego REDSTARA na CD z panelem. Oj ile to sie naczytalem ze to syf, oj ile ludzi mi go odradzalo. Kupilem za grosze 150 PLN brutto nowka z roczna GW w FIRMIE! (allegro). Zamontowalem i co gra. Fakt, ze mam jakies takie sobie glosniczki tylko przednie. Ale gra bardzo przyzwoicie!.Wszystko chodzi pieknie, radio, cd roznie nagrywane!z roznymi predkosciami! na najrozniejszych plytkach od tych za 30 groszy do tych za 2 PLN typowe audio. Kolega ma w Toyocie chyba takie radio jak Ty planujesz kupic...sorki 2 kolegow ma. Jeden w Uno drugi w Toyocie.I co? Gra juz kilka miesiecy FIRSCIK. Chodzi pieknie.Mp3 czyta jak malinkaaaa!. Co do dzwieku nie mozna sie przyczepic!. Czy SONY, CLARION, PIONIER beda lepsze? NA PEWNO!!! kwestia jakim kosztem!.
Ja jestem ZA kupnem tego sprzetu!.
To jest moja opinia nie musisz (ani inni nie musza) sie z nia zgadzac.
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-01-25 23:18:35, MasterCheat pisze:
Co powiedzie o takim radyjku RADIO Wiem że to jest żadna firma, no ale jak byście oceniki stosunek ceny do jakości i możliwości??


Ello
Bracki kupił FIRSTa na Allegro w zeszłoroczne wakacje, wstawił do Transita - wymienił tylko głośniki na większą średnicę i dudni!!!!
Tą bryką jeżdżą jego pracownicy , także radyjko jest używane dość brutalnie i trzyma, ale mi się nie podoba wizualnie...

Ale w końcu to ma grać, a nie wyglądać...

Pzdr