Propozycja - Legnica i Spoty [Ważne] - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ale w ten piatek wszyscy beda na spociku?
  
 
ja powinienem byc
  
 
mnie chyba nie bedzie - od jutra do roboty to wieczorem pewnie bede chcial odpoczac.....hehe
  
 
Cytat:
2005-07-18 22:16:36, Grzechu pisze:
mnie chyba nie bedzie - od jutra do roboty to wieczorem pewnie bede chcial odpoczac.....hehe



ty nie pitol bo ja tez pracuje i przyjechac tez moge podpoczywasz pozniej ;p no !! hehehhe
  
 
Wykorzystajcie sezon letni i zorganizujcie spot/zlot grillowy np.
"U kaczora" / "Uroczysko" koło POM-u super miejsce a z właścicielem zawsze można się dogadać i TAXI wrócić
  
 
Ja będę + kolega.
  
 
Cytat:
2005-07-19 22:34:58, SteiN pisze:
ty nie pitol bo ja tez pracuje i przyjechac tez moge podpoczywasz pozniej ;p no !! hehehhe



siedz cicho - za kolkiem ciagle siedzisz

a ja zapie...m ostro - heheh - to nie pitol

ASV - gdybym faktycznie nie przyjechal zostaw Front Page'a Steinowi a ja od niego odbiore - a pozniej sie jakos zgadamy co do reszty
  
 
Cytat:
2005-07-20 12:23:44, Cleber pisze:
Wykorzystajcie sezon letni i zorganizujcie spot/zlot grillowy np. "U kaczora" / "Uroczysko" koło POM-u super miejsce a z właścicielem zawsze można się dogadać i TAXI wrócić



Jakos chetnych brak...
  
 
a jak bedzie taka pogoda jak dzis to bedzie ktos ??
  
 
Cytat:
2005-07-20 23:37:49, Grzechu pisze:
siedz cicho - za kolkiem ciagle siedzisz a ja zapie...m ostro - heheh - to nie pitol ASV - gdybym faktycznie nie przyjechal zostaw Front Page'a Steinowi a ja od niego odbiore - a pozniej sie jakos zgadamy co do reszty



Kein problem
  
 
Cytat:
2005-07-21 18:34:43, SteiN pisze:
a jak bedzie taka pogoda jak dzis to bedzie ktos ??



taka pogoda? deszcz? chopie, i co w samochodziesz bedziesz siedzial......lipton....
  
 
Cytat:
2005-07-14 12:48:22, ASV pisze:
A rozumiesz różnicę między spotem, a zlotem, o którym info jest w gazetach i na innych stronach www pół roku wcześniej?



tak. bo mowa tu o spotach. i mowa o tym, że termin niedzielny jest juz ludziom znany, a poza tym po kościółku przed rosołkiem zaliczyć spocik to i dloa zdrowia dobre i poki co przez wszystkie lata działalności klubu ta idea sie sprawdzała i dawała odbicie we frekfencji...
  
 
Tradycja zobowiązuje zeby spotykać sie w niedziele - moze niekoniecznie o 12 bo to taka malo wyjsciowa pora - ale pozniej czemu nie...
  
 
to moze zrobimy w niedziele za 2 tyg. takiego probnego spota? Zobaczymy ile autek bedzie.
  
 
jezeli zdąże wrócić z urlopu to napewno wpadne
  
 
tfu tfu pogoda jest... do zobaczenia o 20tej...