Auto do ślubu - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wołga jest
  
 
Cytat:
2004-07-08 18:28:14, daniel pisze:
Wołga jest



Ale jeszcze lepsza jest Czajka - to ma dopiero miejsca w środku

BTW. Po gdańsku jeżdzą jeszcze ze 2-3
  
 
Cytat:
2004-07-08 10:15:46, Fsoliebhaber pisze:
zaznaczam że ( o zgrozo ) DF to nie może być "bo za mały" starałem się mu wytłumaczyć że Fiat to jest idealne auto do ślubu ale jak grochem o ściane.



Co za wybredny typ !

Golfik, może być ?
  
 
Cytat:
2004-07-08 20:47:22, Nomad pisze:
Cytat:
2004-07-08 18:28:14, daniel pisze:
Wołga jest



Ale jeszcze lepsza jest Czajka - to ma dopiero miejsca w środku

BTW. Po gdańsku jeżdzą jeszcze ze 2-3


w Krakowie tesz
  
 
O qrna, co to za kaszana się porobiła?? Forum chyba coś nawala. Na stronie głównej widziałem ten wątek w Świecie DOHC, jak wszedłem we wszystkie kategorie to go tam nie było, ale był na ogólnym, jednak wchodząc przez link z głównej mialem panel kontrolny, więc go przeniosłem - myślałem że nie zadziała, sorry .
  
 
Ale kontakty kontakty, kontakty, namiary - ja sie nie znam na autach do ślubu bo jak na razie u mnie sie nie zanosi - a kolega jest w amoku i staram mu się jakoś pomóc
  
 
Zobacz tutaj...
Tam też jest chyba jakaś Wołga.

HTH
slimaczek
  
 
Pochwal się czym w końcu kolega pojechał do ślubu?
  
 
Witam, odsyłam do F&F tam już założyłem wątek...

Link
  
 
Odpisałem w rzeczonym temacie
  
 
WITAM KLUBOWICZOW!
Ja i moja narzeczona 24 czerwca bierzemy slub.
Do slubu chcielismy pojechac Syrena albo Warszawa, lub czyms rownie pieknym i rownie klimatycznym.
Czy ktos kto jest z Krakowa lub okolic i jest takiego cuda wlascicielem i chcialby go nam na jeden dzien wynajac albo byc naszym kierowca?
Trasa tylko po Krakowie.
Pozdrawiam i czekam na kontakt tu na forum, na priv lub gg 1229540.
ERYK

P.S. przepraszam ale pisze z pracy i nie mam polskich znakow na komputerze.


[ wiadomość edytowana przez: ERYK_Z dnia 2006-05-23 14:17:59 ]
  
 
spoko. zagadaj do markheima, ma chyba najblizej do kraka z posiadaczy warszawy w naszym klubie. syreny brak. w razie co, daj mi znac na priva to cos sie wykombinuje, hehe!
  
 
Dzieki PAGAN, ale chcialbym kogos z Krakowa lub okolic, bezsensu kogos ciagnac kawal drogi. Oczywiscie auto lub auto + kierowce chcialbym wynajac odplatnie. A macie moze jakas Wolge, Czaike lub cos w tym stylu w moich okolicach?
Pozdrawiam
  
 
Witam serdecznie wszystkich i mam problem i prosze o pomoc potrzebuje na 14 Pazdziernika Fiata 125p z 1968-1974 aby mnie zawiózł na ślub. Jestem mieszkancem Dąbrowy Górniczej moj numer na gg to 1444799 lub mdolba@wp.pl pozdrawiam gorąco Marcin

ps.
Chyba ze macie namiar na jakis w miare fajny fiacik z tego okresu do kupienia za mała kase

Pomózcie
  
 
fiatow za mala kase juz nie ma. byc moze ktos z klubowiczow ze slaska sie odezwie, jesli nie uda sie, napisz do mnie na priva.
  
 
Pagan, Pomarańczą chcesz powozić?

BTW - w Dąbrowie jest taki jeden dość dobrze znany w kręgach FSO model Kanta, z tym że on sie raczej do ślubu nie nadaje .

A skoro już sie odezwałem to gratuluje wszystkim, którym kończy się wolność!
  
 
No, do Dąbrowy to sie możemy przejechać
Szczegóły na priv
  
 
czy jest ktos z okolic pilawy ewentualnie garwolina z warszawa lub innym zabytkowym duzym autem, potrzebuje zalatwic auto na sobote 9 wrzesnia d slubu

kierowca mial wypadek i nie ma auta

slub nie jest moj, auta poszukuje na prosbe mojego brata ktory mial byc na tym slubie (znajomi)

dziekuje
  
 
Jak w temacie. Szukam, bo te co mialem upatrzone jest u lakiernika i raczej nie zdarzy sie zlozyc, a na malca panna mloda nie wyraza zgody .

Najbardziej pasowal, by mi Polski Fiat 125p albo wczesny borewicz. Inne Fiaty Warszawy i youngtimery tez wchodza w gre. Jak macie jakies ciekawe pomysly, propozycje lub namiary na takie autka to dajcie znac.

Dla zainteresowanych: slub odbedzie sie 7 pazdziernika w Toruniu

Pozdro
  
 
KLIKU KLIKU

Bardzo chetnie podskocze do Torunia, bedzie to mile zakonczenie sezonu. Jesli cos, info na gg lub via mail.