Kto ma zostać nowym modem ??? - Strona 2

Ankieta: Kto ma zostać nowym modem ???
Kisztan
Markon
Navi
piotrek
RobertS

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Markon oficjalnie wycofał się z rywalizacji, przekazując swój głos i głosy 60% mieszkańców jego miejscowości piotr'kowi. Wygrałem! Dziękuję!
  
 
Cytat:
2007-05-23 19:18:12, piotr_ek pisze:
Markon oficjalnie wycofał się z rywalizacji, przekazując swój głos i głosy 60% mieszkańców jego miejscowości piotr'kowi. Wygrałem! Dziękuję!

juz 2 głosy straciłem zostało mi jeszcze 58 daj konkretna cene to pogadamy

-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!
  
 
zauważyłem ze z jednego kompa 2 uzytkowników nie moze zagłosowac moja Żona chciała oddac głos z własnego loginu i nie został głos zaliczony udalo sie to dopiero z kompa mojej siostry czyli inny nr. IP


-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!

[ wiadomość edytowana przez: markon dnia 2007-05-23 20:55:50 ]
  
 
Cytat:
2007-05-23 20:53:40, markon pisze:
zauważyłem ze z jednego kompa 2 uzytkowników nie moze zagłosowac moja Żona chciała oddac głos z własnego loginu i nie został głos zaliczony udalo sie to dopiero z kompa mojej siostry czyli inny nr. IP [ wiadomość edytowana przez: markon dnia 2007-05-23 20:55:50 ]



Raczej cookies
  
 
Ja tu widzę po opisie Madziarki, żę chyba została szefową sztabu wyborczego Navi'ego
  
 
Cytat:
2007-05-23 21:35:07, YeLonkoskY pisze:
Ja tu widzę po opisie Madziarki, żę chyba została szefową sztabu wyborczego Navi'ego


oj ten podpis to zupełny przypadek.. zbieg okoliczności.. i takie tam..
  
 
Niech żyje piotr'ek, wolność i swoboda...
  
 
piotrek zostaje zdyskwalifikowany za naruszenie ciszy wyborczej
  
 
Cytat:
2007-05-23 22:51:05, piotr_ek pisze:
Niech żyje piotr'ek, wolność i swoboda...


... i dziewczyna młoda...
Przerabiałem w sobotę - echhhhhh te wiejskie wesela!!!
  
 
Cytat:
2007-05-23 23:08:56, Tomek-Mydlowski pisze:
piotrek zostaje zdyskwalifikowany za naruszenie ciszy wyborczej



O własnie.
Wszyscy, którzy nagadują innych powinni zostać wykluczeni z wyborów

Cytat:
2007-05-23 13:14:37, -JACO- pisze:
Ludzie, ostatni raz proszę Was o rozsądek: głosujcie na RobertaS ew. na Naviego.....



Bardzo nieładnie
Obiecali Ci honorowe członkowstwo, czy złoty breloczek do kluczy
  
 
Cytat:
2007-05-23 23:16:14, krzychu_ch pisze:
Wszyscy, którzy nagadują innych powinni zostać wykluczeni z wyborów



To sie mija z celem... nie bylo by na kogo glosowac
  
 
Cytat:
2007-05-23 23:08:56, Tomek-Mydlowski pisze:
piotrek zostaje zdyskwalifikowany za naruszenie ciszy wyborczej



Ankieta będzie do niedzieli, więc cisza obowiązuje od soboty. Zresztą będę wchodził na forum z zagranicznego serwera, a tam nie obowiązuje dupowate polskie prawo
  
 
Cytat:
2007-05-23 12:34:59, pyrekcb pisze:
Pycel - ja się z Tobą boję....



Spokojnie Po wódce robie sie spokojniejszy i milszy (troszke).

Tylko raz po gorzałce puscily mi nerwy i klijent w locie połamał drzwi kuchenne (takie blokowe z dykty), przystawial sie do dziewczyny, ktora nie miala ochoty na jego amory, az wkoncu chcial ja uderzyc - nie zdarzył bo juz leciał. Potem koledzy wyniesli go przed blok i dokonczyli dziela zniszczenia

Widzisz??? Nieslychanie spokojny czlowiek ze mnie

Urodzilem sie na pradze, a to jak wiesz zobowiazuje

Ps. Kliknij
  
 
Cytat:
2007-05-23 23:16:14, krzychu_ch pisze:
Bardzo nieładnie Obiecali Ci honorowe członkowstwo, czy złoty breloczek do kluczy



Srebrnego Lexusa i 2tyś litrów Heinekena.

Za złoty breloczek do kluczy, to nie chciałoby mi się nawet ankiety zakładać
  
 
Cytat:
2007-05-24 10:55:58, Pycel pisze:
Nieslychanie spokojny czlowiek ze mnie Urodzilem sie na pradze, a to jak wiesz zobowiazuje Ps. Kliknij


HEHE to były czasy...

Wojtuś
  
 
Oj byly
Bylem mlodszy i mądrzejszy a teraz nawet tak ladnie pisac nie umiem. Mlodzi niech patrza i sie ucza, bo na moim przykladzie widac co %%% robią z czlowiekiem.
  
 
Cytat:
2007-05-23 19:09:18, -JACO- pisze:
Markon oficjalnie wycofał się z rywalizacji. Nie oddawajcie proszę głosów na jego kandydaturę.





Markon się wycofał to kto tam od wczoraj dwa głosy klepnął na Markona?

  
 
Cytat:
2007-05-24 14:52:28, lothaar pisze:
Markon się wycofał to kto tam od wczoraj dwa głosy klepnął na Markona?

dzięki za pamięć tylko pisałem ci wczoraj ze na mnie nie musisz glosować ale i tak dzięki

-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!
  
 
Hej gdzie moi fani, którzy przez te kilka lat tak ze mną się spierali? Po co to robiliście, skoro mnie nie kochacie?
  
 
Piotr-ek szacun za wynik

Należy Ci się


Kto jak kto, ale Ty dajesz radę