Wady Poloneza Caro - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Najwieksza wada oprocz blachy jest silnik.Mam 1.6i 94r.Nie dosc ze duzo pali to jeszcze straszny mul.Czesto tak samo jak paliwo pali duze ilosci oleju.A i jeszcze zawieszenie jest zbyt za miekkie do szybkiej jazdy.Ale po odpowiednim tuningu mozna z niego stwozyc kawal fury. [/LIST]
 
 
1.6i z 94r?hmm.....moze masz zle ustawione zaworki lub zle swiece?olej to sprawa zuzytych pierscieni lub wyciekow a zawieszenie fakt musi byc sztywniejsze no i nizsze
  
 
Ja mam 1.6 GLE z 94r i nie narzakam na jego osiągi - ostatno się dowiedziałem że mam wersję eksportowś po 5 latach eksploatacji
  
 
Co ty mówisz że mułowaty polonez ja mam 1.6 gli i nie jest mułowaty co prawda chce sprzedać kupić PLUSA ale był kupiec i odrazu mówił silnik ideał ja na blache narzekam bo tak wogóle to spoko!! zAjebista FURA nie to co jakieś cieniasyt i te inne małe pierdułki !!!
  
 
Zgadzam się z Tobą jeżdże formowym Cienkim i jak mam coś wsadzić do skrzynki na listy zwanej bagażnikiem to muszę się długo zastanowić jak żeby wlazło
  
 
Bandzior a czym objawia sie ta wersja exportowa??
  
 
Tak do końca to nie wiem, mam jakąś dziwną odmianę pompy wodnej i rozrusznika - to napewno a tak poza tym to podobno bardziej się do nich przykładali - trawienie blach i szlif cylidrów itd. Dowiedziałem się tego od gościa od którego kupiłem mojego poldolota a on pracował w FSO - powiedział to 5 lat po sprzedaży więc myślę że nie kłamał
  
 
Wady Poloneza Caro :

- bacharka
- brak wspomagania seryjnie

Reszta to same zalety.
  
 
no blachara na pewno ale brak wspomagania?? przynajmniej masz darmową siłownie!! troche gorzej jest z kierownicą- obszycie do niej trzeba zamawiać(we wszystkich sklepach w jakich byłem bo typu C na sklepie brak)
  
 
Cytat:
2003-11-29 19:32:58, sc00by pisze:
no blachara na pewno ale brak wspomagania?? przynajmniej masz darmową siłownie!! troche gorzej jest z kierownicą- obszycie do niej trzeba zamawiać(we wszystkich sklepach w jakich byłem bo typu C na sklepie brak)



Ja mam skórzaną kierownicę z FSO, welurową tapicerkę itd. Tak więc chyba nie jest źle.
  
 
A Wszystkie C+ wspomaganie mają seryjnie tak samo modele Truck od roku 96 według książki Polonez Budowa Ekspolatacja Naprawa - Edward Morawski wyd. WKŁ
  
 
TRINITY WIEDZIALA I NAPISAL A
  
 
uuuuuu Scooby i o Ty na to?
  
 
no ale z tego co sie orientuje Lajkonik ma taki sam model jak ja....

a obszycie....zamówienie zostało złożone na www.tuning.pl

w Norauto powiedziano mi że mogą mi to sprowadzić ale bede musiał czekać miesiąc!!
no jeszcze zostały mi farby do kupienia... i zima na pewno nie będzie nudna!!

kiedyś tu ktoś napisał że chciałby zrobić nowe chlapacze(chyba tak sie to nazywa ) wiec w Norauto cena jednego 40 zł wiec za 4 =160zeta nieco drogo ale wykonalnie prawde powiedziawszy jest tam sporo rzeczy- czułem sie jak w niebie!!!