OT - Dostałem wezwaniu na WKU. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzięx JACO

RICO napisz jakie to są różnice z tymi informacjami z druczków

Pamiętaj że raz w życiu przysługuje ci odroczka na 12 miesięcy bez praktycznie podania przyczyny ( ja o tym nie wiedziałem) ...

Dopuki nie pojawisz się w jednostce będą ci mówić że wszystko jest różówe, później to różowe musisz sam sobie stworzyć
  
 
Krzysiu, jak byś był tak miły to napisz po jakim czasie ZSW (Zasadniczej Służby Wojskowej) następuje uroczystość przysięgi wojskowej, bo przyznam, że jednego znajomego oddelegowali do woja do Poznania i teraz nie wiem, kiedy szykować się na "wycieczkę" na jego przysięgę ??
  
 
to zależy gdzie służy , w Poznaniu zam coś takiego jak Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych tam szkolą tzw. młodszych specjalistów, czyli kucharzy i tym podobnych oraz żandarmerie wojskową. Przysięga wypada mniejwięcej po 3 i pół tygodnia do półtorej miesiąca od wcielenia. Teraz przynajmniej.

Wiesz gdzie odbywa służbę??

Ja w/w CSWLąd spędziłem 2 miesiące w Rezerwie było miło, fajny mają bar BARBADOS na terenie koszar oj dużo piwa się lało vodki też nie brakowało - ogólnie całkiem przyyjemnie, ale ... na codzień sporo obowiązków nawet jak na rezerwę
  
 
Dokładnie tam gdzie piszesz
Centralna szkoła Wojsk Lądowych w Poznaniu, ul. Bukowska 34
  
 
Wspóółczuje żarcia
  
 
Cytat:
2004-02-06 23:09:05, Krzysiek-Diackon pisze:
Wspóółczuje żarcia


Poszedł na kucharza (poważnie)
  
 
Przede wszystkim NIGDY nie bawcie się w żadne zaniżanie kategorii zdrowia, bo macie zamknięte szanse na pracę nie tylko w służbach mundurowych, ale wielu innych profesjach!!

Najlepsze rozwiązanie to oczywiście szkółka. Ja miałem dostać bilecik na kilka miechów przed skończeniem 28 latek i byłem prawie bez szans. Niemniej złożyłem podanie o służbę zastępczą z powodu poglądów pacyfistycznych Niestety nie zdążyli rozpatrzyć i od 5 lat nawet nie wiem co i jak ze mną.
  
 
Cytat:
2004-02-07 08:22:22, SPERmOjadEk pisze:
Przede wszystkim NIGDY nie bawcie się w żadne zaniżanie kategorii zdrowia, bo macie zamknięte szanse na pracę nie tylko w służbach mundurowych, ale wielu innych profesjach!!



W służbach mundurowych to tak, ale w innych profesjach po osiągnięciu 28 lat nawet nie pytają o książeczkę wojskową, tak, że kilka lat temu swoją dałem dziecku, aby sobie pisała po niej.
  
 
Oj zdziwiłbyś się Piotrek. Zdarza się (i wcale nie tak rzadko) na rozmowach kwalifikacyjnych, że pytają o kategorię. I nie chodzi tu o pracę fizyczną.
  
 
Cytat:
2004-02-07 12:15:18, Martinezzz pisze:
Oj zdziwiłbyś się Piotrek. Zdarza się (i wcale nie tak rzadko) na rozmowach kwalifikacyjnych, że pytają o kategorię.



Jakieś dziwne firmy. W 2000r. jak szukałem intensywnie roboty, to na żadnej z kilkunastu rozmów nikt mnie nie zapytał o kategorię - oferowałem swoje umiejętności, a nie literkę w jakiejś książeczce, którą i tak już dawno temu wywaliłem. Wkrótce podobnie zrobię z DO bo po pierwsze straci on swoją ważność i nie mam zamiaru płacić za nowy, a po drugie nie jest mi do niczego potrzebny.