(Były) Esperak Lasombry, widziany dziś w Wawce na... Taryfie - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
Młody i głupi...



A dlaczego uwazasz ze jest glupi? bo ja niewidze powodu zeby on byl glupi
  
 
Czego Wy sie czepiacie Esperaka Lasombry? Rozumiem, ze moze sie nie podobac, ze ma niepraktyczny spoiler, ale jezdzil chyba dobrze Wymieniona zawiecha, hamulce... to zle? Trzeba byc glupim, zeby cos takiego kupic? Nie sadze. Zewnetrznie samochod przeciez moze sie podobac, chodz niestety nie widzialem go na zywo, ale wierze, ze nie prezentuje sie tak tragicznie jak piszecie.
  
 
Cytat:
2004-02-17 18:51:29, Bartek1112 pisze:
Cytat:
Młody i głupi...



A dlaczego uwazasz ze jest glupi? bo ja niewidze powodu zeby on byl glupi



Sam Lasombra przytoczył wystarczająco argumentów...
  
 
dżentelmeni ... Ponoć o gustach się nie dyskutuje ?
  
 
Cytat:
2004-02-17 17:35:31, Kufel pisze:
Czesc
Dawno mnie tu nie było, wiec troszke odgrzebuję posty.


Cytat:
2004-02-14 02:01:10, SpeedR pisze:
Przyznam, że mnie też to zaintrygowało, więc jutro zacznę poszukiwania.
Nazwy korporacji niestety nie pamiętam, ale myslę, że uda mi się autko namierzyć



Tak sie składa, że dzisiaj taksówka została namierzona Jeździ w korporacji Bayer. Kierowcą jest młody chłopak (myśle ze około 25-30 lat), numer rejestracyjny ma Grochowski ( WF 44... )
Rzeczywiście zderzak ma Lasombry, kierunki od Alfy, końcówka tłumika to pojedyńcza rurka, szybki tylne-boczne są przyciemnione. Szczerze powiem ze wyglądała tak sobie, ale to może dlatego, że w Warszawie pogoda dziś była nie za ciekawa i samochód był dość brudny. Widziałem go dziś dwa razy, niestety nie zdążyłem zagadac, bo byłem w lekkim pośpiechu, a po drugie facet nie był sam wiec juz nie chciałem sie wcinac w rozmowę

Pozdrawiam.
Paweł.

[ wiadomość edytowana przez: kufel dnia 2004-02-17 18:23:16 ]



powinienes jeszcze zauwazyc sportowa kierownice, skorzana galke, czarne i srebrne plastiki we wnetrzxu czarna tapicerke hmmm calosc polakeirowana na jeden kolor jesli chodzi o karoserie ladne felgi letnie co tam jeszcze hehe mocniej mi serce zabije jak zobacze to autko w waerszawie w ruchu szkoda ze tak zadko jestemna grochowie

co do wymiany to mialem nowe zawieszenie sportowe nowe amortyzatory nowe sprezyny ( uzywane ale nie zuzyte!!) nowe opony letnei i zimowe i swiezo wymienione hamulce przednie i tarcze przetoczone bebny itp itd olej Castrol RS

ale pwoeim szcze musi kochac ten smaohcod bo an taxi to on sie nie nadaje
ale co tam przeciez to BAJER taxi
  
 
BOŻE!
Espero Lasombry na taryfie?
W dodatku w BAJERZE?
HAŃBA I TOTALNA PORAŻKA DLA TEGO SAMOCHODU!
....dla mnie to tak poniżająca wiadomość jak bym się dowiedział że moja siostra, ładna i grzeczna dziewczynka, poszła dawać dupy za pieniądze....
TRAGEDIA....

A ma jeszcze naklejkę klubową na blendzie ?????

P.S.Widziałem Esperaka Laosmbry na żywo nie raz w ciągu dnia (w końcu sam mu robiłem fotki które są w galerii) i dla mnie wyglądał zajebiście (chociaż oczywiście brakowało mu siatki w przednim spojlerze..)
  
 
Lukasz porownanie zes dal wyjeba....
  
 
Cytat:
2004-02-19 23:02:31, ŁUKASZ_GAJER pisze:
....dla mnie to tak poniżająca wiadomość jak bym się dowiedział że moja siostra, ładna i grzeczna dziewczynka, poszła dawać dupy za pieniądze....
TRAGEDIA....


To są jeszcze takie kobiety
... tzn. urocze (w ujęciu cielesnym ), spokojne duchem i... kobiece (czyt. delikatne) ???

Gdzie ??? Albo ja jestem niewidomy, albo to one mnie omijają szerokim łukiem

P.S Ten text nie zawierał żadnych, absolutnie żadnych aluzji nt. siostry Łukasza. Po prostu jestem przerażony mając okazję rozmawiać z wydawało by się "ułożonymi" i wykształconymi kobietami, jak czasem potafią "dać popis"
  
 
Cytat:
P.S Ten text nie zawierał żadnych, absolutnie żadnych aluzji nt. siostry Łukasza. Po prostu jestem przerażony mając okazję rozmawiać z wydawało by się "ułożonymi" i wykształconymi kobietami, jak czasem potafią "dać popis"




Wlasnie te wyksztalcone, spokojne i wielkie nieby damy najpredzej daja dupy one tyko stwarzaja takie pozory
  
 
sa takie kobiety SpeedR..znam nawet jedna dosc blisko..hehe)
  
 
hehe panowie, mamy tylko jedna klubowiczke

  
 
Cytat:
2004-02-20 00:41:38, qbaj pisze:
sa takie kobiety SpeedR..znam nawet jedna dosc blisko..hehe)


Więc tylko pozazdrościć Bracie Qbaj
  
 
Panowie, a co to te całe Bajer TAXI????

a co tych kobiet to SĄ i to wcale nie tak mało - tylko zazwyczaj patrzymy nie na te co trzeba.
  
 
Cytat:
2004-02-21 11:56:04, -JACO- pisze:
... a co tych kobiet to SĄ i to wcale nie tak mało - tylko zazwyczaj patrzymy nie na te co trzeba.


Why, why, why ???
  
 
Cytat:
2004-02-20 00:41:38, qbaj pisze:
sa takie kobiety SpeedR..znam nawet jedna dosc blisko..hehe)



To witaj w klubie...
  
 
To ja Was zadziwię, według mnie na tym świecie jest wielu wspaniałych mężczyzn, tylko czasami kobiety patrzą na ich kieszenie i samochody zamiast na nich samych, niestety

p.s.
Kobiety są i takie i takie, podobnie jak mężczyźni.
  
 
Cytat:
2004-02-22 19:42:15, Caroline pisze:
To ja Was zadziwię, według mnie na tym świecie jest wielu wspaniałych mężczyzn ...


Sugerujesz mi Karolinko bym zmienił orientację ??
  
 
hmmm jak byś założył obciśłą kiecke....troche umalował ta niedogoloną facjate to było by nawet całkiem całkiem heheh
  
 
Widzę, że Panowie na zlocie wspólny domek wezmą
  
 
Marti nie wiem, jak Ty... Ale ja wole spać sam

No chyba, że z real Kobitą