Filmiki z esperakami to ściągnięcia. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Qlogic, wiem ze jest problem z tymi duzymi fotkami ale jakiego programu uzyc zeby te zdjecia pomniejszyc?
  
 
Paint shop pro...
  
 
Ze zdjęć widzę, że obydwoje macie problem z wycieraczkami tulejki do wymiany
  
 
Cytat:
Ze zdjęć widzę, że obydwoje macie problem z wycieraczkami tulejki do wymiany



hehe musze sasiadowi powiedziec, nie zwrocilem na to uwagi, dzieki... po ile te tulejki sa?
  
 
zobacz opis "naprawy wycieraczek" na naszej stronie klubowej
  
 
Dzieki, wlasnie przeczytalem.. troche to jest skomplikowane ( dla mnie skomplikowane tzn. trzeba cos odkrecic, naprawic i skrecic ) uporam sie z tym jak zakoncze boje z zawieszeniem i z wyciekiem oleju.

Jak montowalem radio, rozkrecilem caly centralny kokpit, radio zamontowale, wszystko skrecilem i 2 srubki zostalu dopiero po miesiacu jak montowalem zmieniarke to zorientowalem sie gdzie te srubki powinny byc ale gdzies mi sie one zapodzialy
  
 
Cytat:
2004-02-19 12:44:11, RICO__ pisze:
Dzieki, wlasnie przeczytalem.. troche to jest skomplikowane ( dla mnie skomplikowane tzn. trzeba cos odkrecic, naprawic i skrecic ) uporam sie z tym jak zakoncze boje z zawieszeniem i z wyciekiem oleju.

Jak montowalem radio, rozkrecilem caly centralny kokpit, radio zamontowale, wszystko skrecilem i 2 srubki zostalu dopiero po miesiacu jak montowalem zmieniarke to zorientowalem sie gdzie te srubki powinny byc ale gdzies mi sie one zapodzialy



Zawsze coś zostaje
  
 
Cytat:
Ze zdjęć widzę, że obydwoje macie problem z wycieraczkami tulejki do wymiany


To samo chciałem powiedzieć!

A co do zdjęcia które masz zamiar zrobić:
Nie jest możliwe aby jadący przez tobą Esperak i jednocześnie Twoje lusterko były ostre...
Lusterko niestety będzie zbyt blisko obiektywu i nie ma takiej możliwości aby jadący w tle Esperak też był ostry....
Najlepszym pomysłem będzie zrobienie takiego zdjęcia bez widocznego Twojego samochodu,
tylko sama dupa Esperaka sąsiada i wokół rozmazane tło - taka jest moja koncepcja.
Ważne będzie też stabilne oparcie aparatu na "czymś", żeby w trakice robienia fotki nie poruszyć aparatem i nierozmazać Esperaka jadącego przed Tobą....

[ wiadomość edytowana przez: ŁUKASZ_GAJER dnia 2004-02-19 13:20:54 ]
  
 
Cytat:
A co do zdjęcia które masz zamiar zrobić:
Nie jest możliwe aby jadący przez tobą Esperak i jednocześnie Twoje lusterko były ostre...
Lusterko niestety będzie zbyt blisko obiektywu i nie ma takiej możliwości aby jadący w tle Esperak też był ostry....
Najlepszym pomysłem będzie zrobienie takiego zdjęcia bez widocznego Twojego samochodu,
tylko sama dupa Esperaka sąsiada i wokół rozmazane tło - taka jest moja koncepcja.
Ważne będzie też stabilne oparcie aparatu na "czymś", żeby w trakice robienia fotki nie poruszyć aparatem i nierozmazać Esperaka jadącego przed Tobą....




Dzieki za porade, aparacik opre o drzwi samochodu, sadze ze na 40 fotek moze jedna wyjdzie.
  
 
Cytat:
sadze ze na 40 fotek moze jedna wyjdzie.


HEHE!
Też tak robie - po kilkanaście fotek z tego samego ujęcia, a potem wybieram najlepsze - tak w końcu robią profesjonalni fotografowie
  
 
gdybym mial wszystkie fotki ktore nie wyszly z tym lusterkiem tu umiescic to by mi miejsca na serwerze zabraklo no ale coz... warto bylo sie meczyc
  
 
I kolejne zdjęcie do kolekcji.

  
 
Zdjecia super!!, a filmy oglądam w kółko
dzięki