Body-kit 131 racing, abarth - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bertonex, no co z tą ofertką cenową??
  
 
SPRAWE 131 OLAŁEM BO NIKT NIE CHCE A JAK CHCE TO ZA DARMO WOLE ROBIĆ SUBARU I LANCERA BO CI PŁACĄ
  
 
A nic do 126p nie masz ?? Jestem na tyle wypłacalny, że możemy się jakoś dogadać. Tylko chcę wiedzieć CO MASZ.
  
 
A ja gdzies juz to widzialem.To ty co za jakis tam spojler dachowy od lanci krzyczysz 800zł? To tobie pojechali na alegro w komentarzach ze robisz spojlery w piwnicy a forme to wycinasz z dyni na halloween bo tak amatorsko to jest wykonane?
  
 
hycel jak zwykle w najlepszej formie
  
 
link do firmy sprzedajcej moje wyroby pfeifer rancing kliknij fahrzeuge i zobacz
  
 
bertonex może lepiej nie wypowiadaj się na tematy o których nie za bardzo masz pojęcie.
Chyba że wiesz jakie perełki stoją w polskich garażach.
Jeszcze jedno spostrzeżenie mi się nasuneło ...skoro wolisz LANCER'A niż klasycznego "maluszka" to może idź poszukać potencjalnych nabywców wśród czytelników "Auto Świata" czy też " GT Tuning" a nie "Automobilisty".
Jak na mój gust twoje dwie wypowiedzi są na pograniczu buractwa.
Przykro się czyta takie słowa, mam nadzieje że mój obiektywizm cie nie uraził. Jeśli stało się innaczej, z góry przepraszam.
Pozdrawiam i apeluje o więcej szacunku.
  
 



[ wiadomość edytowana przez: Jesion128 dnia 2005-01-28 22:52:14 ]
  
 
czy wy nieprzegieliście pały z tym objazdem na bertonexa???
moim zdaniem to troszke zaostro!!! Koleszka ma propozycje i to dobra a wy na niego wsiedliście !!! To chyba zrozumiałe że ktoś chce sprzedać swoje umiejetności i niebedzie robił tego po kosztach!!! Jak was niestać jak i mnie to niezawracajcie dupy i dalej klepcie gruche wieczorami przed kompem sliniac sie na abarthy!!!

ps. tylko de..l wolał by malucha od lansera!!!


  
 
Cytat:
2005-01-30 03:06:37, GRUBER_105TC pisze:
czy wy nieprzegieliście pały z tym objazdem na bertonexa??? moim zdaniem to troszke zaostro!!! Koleszka ma propozycje i to dobra a wy na niego wsiedliście !!! To chyba zrozumiałe że ktoś chce sprzedać swoje umiejetności i niebedzie robił tego po kosztach!!! Jak was niestać jak i mnie to niezawracajcie dupy i dalej klepcie gruche wieczorami przed kompem sliniac sie na abarthy!!! ps. tylko de..l wolał by malucha od lansera!!!



Jaka propozycje? zbieranie chetnych na spoilery do aut, ktorych w polsce jest pewnie kilkadziesiat? Jest wolny rynek, nikt nie zmusza nikogo do robienia czegokolwiek po kosztach, ale tez nie mozna sie obrazac na ludzi za to ze nie sa czyms zainteresowani i wola ta kase wlozyc w inne rzeczy w aucie. Pozatym wciaz nie znam kosztow nakladek na przednie nadkola i spoilerek pod zredzak do 131 racing...
  
 
Cytat:
zbieranie chetnych na spoilery do aut, ktorych w polsce jest pewnie kilkadziesiat?



Jeśli mówisz o 131 2d to śmiem wątpić, że jest ich aż tyle Na razie poza klubem i moim podwórkiem nie widziałem żadnej 2d w ruchu
  
 
Na razie nikt nie podal ceny, nawet orientacyjnej.Jesli spojler na dach bedzie kosztowal 100 to moze nawet sie zdecyduje plus ten na bagaznik drugie tyle i dlaczego nie, ale jesli ma kosztowac tyle co do Lancii to raczej mnie nie stac . Moze sie najzwyczjniej okazac, ze nie jestesmy w "targecie" Bertonex'a i tyle.
  
 
do tematu nie będę wracał 131 nie będę robił dla zainteresowanych mogę podać adres w belgii tam dostaniecie wszystko dziwne że z posiadaczami innych marek aut o wiele przyjemniej mi się robi interesy (ale to nie wasza wina taka jest rzeczywistość 131 piękne auto no trudno to tyle na ten temat dbajcie o swoje perełki
  
 

to niebedzie zajebistych 131 na polskich drogach???

ale przynajmniej beda jeszcze te fajne!!! np: bolgera .....
pozdrawiam
  
 
To właściwie zasługa nie moja, a karola . Fakt, przynajmniej do ślubu można takim pojechać .
  
 
No właśnie wiosna idzie to trzeba auto dopieścić bo jeszcze troche i zza tego pośniegowego błotka nie będzie widac białego koloru Więc panie bolger szczotka pasta