Skandynawski system oświetlenia do jazdy dziennej. - Strona 12

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zrobiłeś tak jak fabrycznie być powinno. Jeżeli wyświetlacz w nocy jest przyciemniony, to w dzień na tym samym ustawieniu niewiele na nim zobaczysz. To jest też pewne udogodnienie, że nie musisz kręcić za każdym razem regulacją podświetlenia zegarów.
  
 
Witam

Nie wiem czy to dobre miejsce, ale nie chciałem zakładać nowego tematu. Przy okazji szukania złączki to skandynawskiego systemu oświetlenia (która tam była) znalazłem takie złącze do którego wchodzą dwie dwupinowe wtyczki i trzecia RJ (podobna do wtyczki telefonicznej lub do karty sieciowej w komputerach, oczywiście wszystko to było porozpinane u mnie i nie wiem czy źle zrobiłem wpinając to wszystko razem do kupy, ale jak na razie nic złego nie zauważyłem). Z tej kostki (złącza) z boku (na zdjęciu oznaczyłem to strzałką) wychodzi takie złącze żeńskie (podobne do złącza równoległego w komputerach). Całość po wetknięciu gdzieś się dokręca śrubkami. Do czego to służy i gdzie się to wciska?



Pozdrawiam i dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi
Mariusz
  
 
W niektórych Omegach na życzenie klienta montowano zestawy głośnomówiące rożnych firm. Miałem coś podobnego ale wymieniłem. Nurtuje mnie tylko ten centronics ale z drugiej strony złącze takie można wykorzystać do różnych rzeczy.
  
 
Czy spryskiwacze reflektorów mają działać przy zamontowanym przekaźniku? U mnie nie działają. Włączają się wtedy, gdy ręcznie pokrętłem włączę światła mijania. Tak ma być?

[ wiadomość edytowana przez: Pienia75 dnia 2008-05-01 22:48:59 ]
  
 
Cytat:
2008-05-01 22:47:39, Pienia75 pisze:
Czy spryskiwacze reflektorów mają działać przy zamontowanym przekaźniku? U mnie nie działają. Włączają się wtedy, gdy ręcznie pokrętłem włączę światła mijania. Tak ma być? [ wiadomość edytowana przez: Pienia75 dnia 2008-05-01 22:48:59 ]



Tak ma być , tzn. ja też tak mam.
  
 
Witam
Widze ze dyskusja na temat K59 jest rozwinieta wiec przesledzilem temat , ale jakos nie moge nigdzie znalesc miejsca gdzie moge tem przekaznik kupic
czy ktos jest w stanie mi takiej informacji udzielic ???
z gory dzieki
  
 
moto.allegro.pl/item362484605_automatyczny_wlacznik_swiatel_opel_k59_bo_car_.html moto.allegro.pl/item360821895_oryginalny_automatyczny_wlacznik_swiatel_opel.html mówisz -masz
  
 
Dzieki
juz cierpliwosci do szukania nie mialem )
  
 
A propro tej blaszki przy prawie oryginalnym przekaźniku. Idzie o coś zaczepić ten przekaźnik za te blaszkę?