[0rzeL] ESS 5.2 - i essczorta nie ma ... - Strona 2.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pofatygowalem sie na dol i zrobile lepsze foto, na aucie sa jeszcze lsterka w starym kolorze, bo beda inne m3, k6 lub mk7. Poza tym jeszcze szukam lap rs'a oraz mysle nad stopa od coswortha na tylna klape. Oczywiscie rozgladam sie tez nad wiekszymi felgami oraz gleba, wszystko w swoim czasie

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
a te światła w zenderze, to kierunki? Jeśli nie, to przy lampach z RS ich nie ma...
  
 
W zenderze beda jeszcze oyginalne halo, jak je dopadne, a jak beda lampki z rs'a to kierunki beda w postojowkach
  
 
Cytat:
2007-07-12 11:32:46, 0rzeL pisze:
...a jak beda lampki z rs'a to kierunki beda w postojowkach


czyli marnie widoczne...już próbowałem Zwłaszca, że nie mieści się za bardzo żarówka 21W. Można dać kilka LED mocnych...
  
 
Zobaczy sie co będzie jak narazie sa inne modyfikacje w planach... doprowadzenie samochodu do obecnego stanu pochlonelo sporo kapitalu
  
 
jak mam byc szczery szału nie robi jesli go malowałeś to mozna było lepszy kolorek wybrac, przód moim zdaniem nie ciekawie ,jakoś nie lezy mi ten zderzak ,progi tez nie ,,ale najwazniesze ze Ty sie cieszysz, powodzenia w dalszych pracach
  
 
Jesli chodzi o kolor to wszytko zalezy od oswietlenia, bo jest to czarny z perlom czerwona co daje filolet roz oraz inne kolory, fajny bajer ale jesli cos sie stanie trzeba malowac pol samochodu odrazu, aby nie bylo roznic. Mi sie taki podoba
  
 
Wiec zmienic:
-Lampy rs najlepiej ciemne
-szybki w czern delikatna ale wszystkie
- lusterka mk7 (m3 nie)
- Gleba i felgi jakies inne (nie ciemne)
-hokej pod zderzak

i powazny kolor widze ze sie mieni ale trzeba zobaczyc na zywo pozatym duzy + za skasowanie klamki i usuniecie listw
  
 
Co do koloru to zgadzam się z Remikiem, choć wiem że takie mieniące się auta najlepiej wyglądają na żywo, zdjęcia nie oddają efektu.

To co mi się podoba to:
- zderzaki
- usunięte tylne klamki i przednie zamki
- tylne lampki
- brak listew (choć przyglądając się wole chyba nie zaspawane miejsca po listwach, ten pasek według mnie dodaje takiej jakiejś strzelistości czy dynamiki autu, a teraz pozostał tylko cienki rowek, ale to kwestia gustu )

Nie podoba mi się:
- kolor (w każdym razie na zdjęciach)
- spojlery progowe
- przedłużona maska, przez co jej rant kończy się dalej niż błotnik i jak dla mnie wychodzi przez to też zbyt mocny badlook.

Co do usunięcia tylniej wycieraczki, to jesli nie zamierzasz dawać spojlera to faktycznie wygląda lepiej bez niej, jeśli natomiast jest spojler to wycieraczka nie rzuca się specjalnie w oczy, a czasami się przydaje .

Do tak nadmuchanego zderzakami auta, na dodatek cztero drzwiowego, to chyba najlepiej pasowałyby progi Zendera, takie ja ma Kiełek i miał MAG.

Patrząc na auto całościowo, mnie osobiście nie powala efektem, choć wiem, że pracy wożyłeś bardzo dużo.

Podziwiam zapał i ogrom włożonego wysiłku oraz kapitału .
  
 
Mala sesja
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
Auto dostalo ciemne szybki, po niedzieli bedzie jeszcze przod i pasek na przedniej szybie
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
No i stało się ESS otrzymał ciemne szybki, kolejne zmiany to lusterka od mk7 które już zakupiłem, czekają jedynie na lakier i zakładamy Fotki były robione w słońcu i widać dobrze jakie efekty daje lakier Proszę o komentarz
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
ładnie ale slupki w czren
  
 
pierwsza sprawa ,ktora rzuca sie w oczy to cos nie tak jest z poprzeczka w grilu,jakos krzywo idzie wzgledem maski! a 2 to przydalo by sie zalozyc halo do tego zderzaczka ZENDERA i wygladal by napewno lepiej!
pozdro.
  
 
Cytat:
2007-08-06 23:24:03, Marcin pisze:
pierwsza sprawa ,ktora rzuca sie w oczy to cos nie tak jest z poprzeczka w grilu,jakos krzywo idzie wzgledem maski! a 2 to przydalo by sie zalozyc halo do tego zderzaczka ZENDERA i wygladal by napewno lepiej! pozdro.



Obecne lampki są do wymiany bo maja połamane mocowanie, dla tego gril jest nie równo, a co do haloo poszukuje ich
  
 
a czemu ess 5.2 ?????????? zastanawia mnie ta nazwa ,i skąd to sie wzieło moze byc ciekawe, jak wiadomo EVO od evolucji a jak u Ciebie Orzełku
  
 
Cytat:
2007-08-07 09:29:40, RemikGT pisze:
a czemu ess 5.2 ?????????? zastanawia mnie ta nazwa ,i skąd to sie wzieło moze byc ciekawe, jak wiadomo EVO od evolucji a jak u Ciebie Orzełku



5.2 dla tego, iż jest to mój drugi mk5 na stanie poza tym np. wlew paliwa jest od wersji mk6
  
 
Cytat:
2007-08-07 12:50:31, 0rzeL pisze:
5.2 dla tego, iż jest to mój drugi mk5 na stanie poza tym np. wlew paliwa jest od wersji mk6


a ja myslalem ze to dlatego ze drugiego takiego nie ma
  
 
Ale dlaczego???? --->>> ALLEGRO <<<---
  
 
Chcę sprzedać zderzak dlatego, iż jest wyższy niż przedni oraz progi trochę dziwnie to wygląda.