Auto do ślubu - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
Bardzo chetnie podskocze do Torunia, bedzie to mile zakonczenie sezonu. Jesli cos, info na gg lub via mail.



Wlasnie zaklepalem Wawke garbuske . Gdyby sie cos zmienilo na pewno sie odezwe. Dzieki za pomoc.
  
 
Witam serdecznie!

Na (prawie) każdego przychodzi taka pora
I na mnie przyjdzie już 28.10.2006 czyli za miesiąc z kawałkiem. O 16.00 odbędzie się mój ślub na Warszawskiej Woli.

Zastanawiam się jaki samochód wybrać. Chciałbym, żeby był oryginalny. Niestety postawiono mi jeden warunek. Muszą być drzwi z tyłu. I wtedy przyszła mi do głowy Warszawa. Czy uważacie, że taki samochód nadaje się do ślubu (dużo miejsca z tyłu, etc.)? Byłbym wdzięczny za pomoc w tym temacie. A może klubowicze/forumowicze dysponują takim samochodem, co by się świetnie nadał.

Ja osobiście jeżdzę poczciwą 16 letnią Mazdą 323 i niestety tak nie za bardzo się nadaje.

Pozdrowionka!



[ wiadomość edytowana przez: mpwt dnia 2006-09-14 19:39:53 ]
  
 
www.gino.prv.pl - kilka autek mojego kumpla do slubu rzecz jasna i bierze z tego co pamietam 600zl za caly dzien .
  
 
Cytat:
2006-09-14 19:39:38, mpwt pisze:
(..) Ja osobiście jeżdzę poczciwą 16 letnią Mazdą 323 i niestety tak nie za bardzo się nadaje.


Jak to sie nie nadaje? Pierdol konwenanse.
  
 
Hejka, a może ktoś zna taką Warszawę z Warszawy co by się przejechała na konieć października?

  
 
Ktoś pewnie zna...
  
 
Cytat:
2006-09-14 22:48:42, Kazio-Marymont pisze:
Ktoś pewnie zna...



A możesz kogoś polecić? Albo tego ktosia? Byłbym wdzięczny za pomoc.

Cytat:
2006-09-14 22:31:59, PAGAN pisze:
Jak to sie nie nadaje? Pierdol konwenanse.



No tak średnio. Kubełkowe fotele, ciasnawo
Chociaż jeszcze jakby się ustawiło pachołki to mogło by być fajnie

Cytat:
2006-09-14 19:43:29, BULLITT pisze:
www.gino.prv.pl - kilka autek mojego kumpla do slubu rzecz jasna i bierze z tego co pamietam 600zl za caly dzien .



Niestety nie mogę się połączyć z tą stroną. Będę próbował później.
  
 
Cytat:
2006-09-14 22:31:59, PAGAN pisze:
Jak to sie nie nadaje? Pierdol konwenanse.



Hehe, uczestniczyłem kiedyś w ślubie, do którego para młoda jechała białym kadetem "łezką" a orszak prowadziłem ja, łaciatym poldkiem.
  
 
Cytat:
2006-09-15 09:11:59, mpwt pisze:
A możesz kogoś polecić? Albo tego ktosia? Byłbym wdzięczny za pomoc.


Zobacz TUTAJ >>> i TUTAJ >>>

to są auta naszych klubowiczów - odpowiednio Robi200 i Kazio-Marymont, zapytaj ich na priva jak wygląda sprawa
  
 
no i stalo sie....


  
 
Wczoraj w Zabrzu...tez się stało


  
 
najleprze w tym wszystkim bylo zainteresowanie Fiatem zamiast impreza weselna
  
 
no właśnie...ja się zastanawiam, komu zrobiono więcej zdjęć, Młodej Parze...czy Fiacinie
  
 
Cytat:
2006-09-25 07:00:15, MacioBA pisze:
no właśnie...ja się zastanawiam, komu zrobiono więcej zdjęć, Młodej Parze...czy Fiacinie


hehe macioba. jak pierwszy raz zobaczylem twojego fiacika, to od razu pomyslalem ze do slubow idealnie sie nadaje
  
 
Po latach uników i sciemniania, w końcu skapitulowałem, no i w tą sobotę nadeszła pora i na mnie, co prawda narazie tylko cywilny. Jednak jak zawsze oczywiście, praktycznie wszystkie szczegóły i formalności mam w zwyczaju załatwiac "na ostatni dzwonek". Powstał więc dylemat jakim samochodem się tego dnia poruszac, do wyboru Citroen C4, BMW 525 lub Audi A6... Heh, wszyscy mieli dylemat co wybrac (bo jeden ma odpowiedniejszy kolor, drugi bardziej prestiżowy, itd... ), jednak dla mnie wybór był jedyny słuszny... FSO Polonez.



Mój własny oczywiście. Jeszcze tylko muszę załatwic sobie szofera, tylko takiego co potrafi jeździc, bo spora częśc kierowców po przesiadce w coś ze stajni FSO nie potrafi nawet ruszyc, żeby silnika nie zgasic. Oczywiście tłumaczenie jest takie, że to wina samochodu, jednak prawda jest inna - bo maszyna gwizda, tylko szofer pi**a...
  
 
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
  
 
Jedynie sluszny wybor Najlepsiejszego!!
  
 
Dzięki. Bez kitu nowa droga życia - poznaliśmy się ponad 5 lat temu w firmie (w jednym momencie zaczęliśmy pracę), tydzień temu zmieniłem firmę, a w sobotę ślub.
Ostatnio dużo mi się dzieje w zyciu.
  
 
No to szczere gratulacje
Na mnie pora przyjdzie w przyszłym roku, 25 sierpnia.
Pojazd wiadomo - jedyny słuszny:


Po cichu licze na małą kolumnę przyjaciół z klubu, "odprowadzającą w ostatnią drogę"

EDIT: kol. MacioBA wyraża zgodne na zamieszczanie zdjęć zrobionych przez siebie, które przedstawiają pojazd będący jego własnością. Zdjęcia mogą być zamieszczane na forum klubowym FSOAK przez kol. MacioBA.



[ wiadomość edytowana przez: MacioBA dnia 2006-11-15 07:23:43 ]
  
 
No a my z Ela 2 czerwca uderzymy w: