XI ZLOT LKP - kto sie wybiera ! - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-07-21 10:28:57, Leszek_Gdynia pisze:
Monika i Leszek + Adam.



Z przyrościa musimy poinformować, że pomimo wczesniejszych zapewnień nie uda nam sie w tym roku wziąć udziału w zlocie LKP czego bardzo żałujemy

W tym czasie wyjeżdżamy na nasz "tydzień miodowy". Życzymy wszystkim udanej zabawy!
  
 
Bede na pewno
  
 
dzisiaj oddalem auto do mechanika na ostatni raz przed wyjazdem. wolny piatek dostalem i wszystko zmierza w dobra strone ;]
  
 
ja raczej tez sie nie zjawie , nawalaja mi konkretnie hamulce i musze jechac do mechaniora pozatym przyda sie pozadny przeglad i mysle ze mnei to troche szarpnie po kieszeni
  
 
PANOWIE MODERATORZY, JESLI NIE W TEMACIE, PROSZE O SKASOWANIE POSTA!

kto z "Warsiawki" wybiera sie na zlot w piatek i o ktorej ??? kazdy osobno, czy zorganizowana grupka ??? mam nadzieje, ze uda misie pozalatwiac sprawy do czwartq i w piatek spokojnie pojechac na zlot.
  
 
Możr by się tak ustawiać ze sobą po drodze i podjechać większą grupą??
  
 
Timi dobrze mowisz

Jesli sa ludzie z okolic Katowic to chetnie bym sie podpial
  
 
Jeżeli powyrabiam się czasowo to przyjade czyli - ja, żona + pies, ale na 100% moge potwierdzić dopiero na tydzień przed. Adasco może jakbyśmy jechali to pojedziemy w dwa autka?
  
 
Cytat:
2007-09-01 23:39:44, wezu69 pisze:
Timi dobrze mowisz Jesli sa ludzie z okolic Katowic to chetnie bym sie podpial


Ja jadę z Cieszyna przez Katowice
  
 
ZOSTAłY DWA TYGODNIE !!!!

Powoli wzystko dopinamy
  
 
Bartek> spoko, ale ja jade w piatek po pracy. Czyli gdzies 18:00.

ZAX> mozesz zapodac jakas mapke?
  
 
ja wyjezdzam z Poznania w piatek ok 15:30.. wiec jesli ktos mialby ochote przyczepic sie do blekitnego pandziora - zapraszam


[ wiadomość edytowana przez: humel dnia 2007-09-03 20:37:44 ]
  
 
A ja myslalem ze pojade ale zmiana pracy, niestety nie pozwala mi na wyjazd na zlot , a jeszcze andrzej_krakow dzwonil do mnie pytać sie czy jade , no ale niestety . moze za rok.
  
 
Nie wiem czy to tu, ale prosil bym wstepnie o rezerwacje 4 lozek - dla gosci z Estonii - liczba moze ulec zmianie - raczej na wiecej.
  
 
+1 razem 5ć Estonczycy deklaruja
BTW-dla czego nie mam opcji Edit poprzedniego wpisu ?
  
 
niestety, mnie tym razem zabraknie. finanse mnie wykończyły, a jeszcze dzisiaj jakaś franca potłukła mi reflektor przedni.
  
 
Ja mam dwie opcje do wyboru - albo jechać skodą albo mnie ktoś zabierze- dołoże się do kosztów niestety panowie- łada nie będzie obecna jeszcze w tym roku na zlocie - ale ja napewno się pojawię!
Paweł
  
 
zlot bez Gorala? O fuck......
Mnie tes sie nie przelewa i nie bede mial za co pic..... niestety.
  
 
góral jak nie przyjedzesz to ja zajade do wawy i ci wpierdolę

weź kredyt i masz być
  
 
Goral, z waw do lodzi autobus za 29 zl chodzi. Przyjedz, dalej mozesz jechac ze mna. Jak dasz rade, mozesz spokojnie przekimac w aucie, chyba, ze jakos na lewo wejdziesz do domku (nie wiem, na ile to mozliwe...) - w kazdym razie, jesli moge jakkolwiek pomoc, wal. Z kasa tez mam cienko, ale jakie pol litra tez pewnie znajde....